Yoni tähendab sanskriti keeles tuppe aga seda võib tõlkida ka kui "püha tempel". Yoni muna on imeline vahend, mis annab toonust muuhulgas alakõhule, vaagnale ja tupelihastele. See takistab energia lekkimist ja annab parema kontrolli seksuaalenergia üle. Tulemuseks on suurenenud elujõud ning seksist veelgi suurema rahulduse ja rõõmu saamine.

MILLIST SUURUST VALIDA?

L SUURUS (3x4,5 cm)
Sobib naistele, kes on sünnitanud, väga passiivse eluviisiga ja/või ülekaalulised, kellel on seksi ajal vähenenud tundlikkus, raskusi orgasmi saavutamisega või üle 45 aasta vanad. See on kolmest kõige suurem ja raskem. See suurus sobib ka neile, keda huvitab tupelihaste jõutõstmine ehk nn "vagina powerlifting".
M SUURUS (2,5x4 cm)
On kõige populaarsem suurus ja sobib noortele naistele, kes ei ole veel sünnitanud, on vormis ja aktiivse eluviisiga. Samuti naistele, kes on sünnitanud ja on head vormis ning aktiivsed ja kellel ei ole probleeme vaagnapõhjalihastega ning kellel endal ja kelle partneril pole probleeme orgasmini jõudmisega.
S SUURUS (2x3 cm)
Sobib edasijõudnud kasutajatele st. neile, kes on juba M suuruses kuulidega treeninud ja kelle lihased on heas vormis. Kõige väiksem suurus on uus väljakutse ja rääkides tupelihaste jõutõstmisest, siis tehes seda S suuruses yoni munadega, võid end kutsuda juba tõeliseks yoni muna meistriks!Yoni muna - Ametüst S 29€

Yoni muna - Ametüst M 29€

Yoni muna - Ametüst L 38.50€

Yoni muna - Mäekristall S 24€

Yoni muna - Mäekristall M 29€

Yoni muna - Mäekristall L 38.50€

Yoni muna - Obsidiaan M 29€

Yoni muna - Obsidiaan L 36€

Yoni muna - Roosa Kvarts S 25€

Yoni muna - Roosa Kvarts M 29€

Yoni muna - Roosa Kvarts L 36€

Yoni muna - Serpetiin Jaad 29€