Jaad Massaažirull 35€

Pikkus: 14cm
Metalli värv: kollane kuld.
Pakend: valge pappkarp.
Kivi värv võib loomulikult erineda näidatud pildist.

Näo rullimine on lõõgastav ja vähendab stressi. Samuti aitab see parandada nahaelastsust ning verevarustust. See on olnud 7. sajandist saadik ilurituaal Hiinas, mis noorendab ja trimmib näonahka. Näo masseerimine aitab näol paremini vastu võtta vitamiine ja muid näohooldustooteid. Füüsiliselt aitab rullimine õrna näomassaaži abil muuta naha välimust, aitab kaasa lümfisüsteemile, mis on organismi olulisim ja suurem mürkidest puhastav süsteem.

JAAD mõjub mõtlemisele ja tahtejõule. Jaad annab sisemist jõudu ja julgust ning aitab kavatsetut täide viia. Aitab mõtteid vaigistada ja toetab meditatiivset eluviisi. Ta sobib sisemise vaikuse otsijaile ning aitab mõtluseks valmistuda.
Eriti hea kaitsekivi lastele ning haiguste ja psüühilise ründamise eest. Jaad toob head õnne. Toetab sõprust ja samas iseseisvust. Jaad on hea emotsioonide tasakaalustaja ja harmoniseerija. Teda võib kasutada teiste kivide puhastamiseks. Jaadi peetud ammustest aegadest pühaks kiviks ja teda on kasutatud erinevates rituaalides. Vabastab halbadest mõtetest.