Gua Sha massaažikivi - Roosa Kvarts 15€

Kaal: u. 45g
Mõõt: 8cm
Kivi värv ja kuju võivad veidi erineda pildil olevast.

Gua Sha on iidne Hiina tervendustehnika, mis pakub loomulikku viisi teie tervise parandamiseks. Kasutage Gua Sha kivi näo, õlgade, käte või jalgade masseerimiseks. See suurendab naha vereringet ja muudab teie chi voolavaks. Selle tulemusena vabanevad toksiinid, ebakorrapärasused vähenevad ja teie nahk taastab oma loomuliku terve sära.
Näo ja kaelapiirkonnas teostatakse massaaži õliga. Parandab naha verevarustust, vähendab turseid silmade all, silub kortse, soodustab juuste kasvu, rahustab, vähendab pea- ja kaela valusid ning pingeid. Parandab Ying Yang tasakaalu, eemaldab blokid ja taastab energia vaba liikumise kehas ning suurendab eluenergiat.
Roosat kvartsi peetakse armastuse, harmoonia, hoolitsuse ja rahu kristalliks, mis toob õnnetunnet, sisemist rahu ja romantilisi tundeid. Samuti hoiab see noorusliku ja värskena, loob kaitstuse- ja hoitusetunnet ning positiivsust.
Kasuta roosast kvartsist Gua Sha kristalli näo-, kaela- ja dekoltee piirkonna massaažiks vastavalt enesetundele kasvõi iga päev, kuid kindlasti vähemalt korra nädalas. Loo rutiin, kus ühendad kreemi hommikuse või õhtuse pealekandmise mõne minutilise Gua Sha kiviga.
• Aitab nahalt eemaldada surnud rakke
• Vähendab turseid
• Ergutab lümfide tööd ja vereringet
• Lõõgastab pinges lihaseid, mis põhjustavad kortse
• Vähendab poore
• Roosa kvarts Gua Sha massaažikivi abil nahale kantud kreem imendub paremini
Kuidas kasutada:
Tehke lühikeste ja pikemate liigutustega kraapivat liigutust üle naha lümfidrenaažipunktide ja/või lihaste suunas.
Kraapimine võib põhjustada naha punetust ja õiglust, see on loomulik reaktsioon, mis tavaliselt paraneb loomulikult 24 tunni jooksul.