Helihark - 4. tšakra kuldne 79.50€

Materjal: anodeeritud alumiinium
Värv: kuldne
Suurus: 21cm
Kogukaal: 129g

4. tšakra: SÜDA/Anahata – 136,10 Hz (kosmiline OM) – HEART helihark on häälestatud OM vibratsioonile ja resoneerib Maa aastaga või ajale, mis kulub Maa pöörlemiseks ümber Päikese, mis on üks aasta või 365 päeva. See aitab lõõgastuda. Tõhus immuunsüsteemile ja vereringele. Värvus on roheline. See aitab vaimsusel ja pühendumisel.

KAALUTUD HELIHARGID
Need töötavad rohkem füüsilisel tasandil.
Vibratsiooni saab tunda tugevamalt ja sügavamal tasemel, kui selle vars asetatakse kehale. Selle põhjuseks on raskused iga haru otsas.
Heli kestab kauem, kuid on pehmem ja hajusam.
Nad on kaalult raskemad.
Need sobivad suurepäraselt valu leevendamiseks, põletiku vähendamiseks ja lõõgastumiseks.
Tavaliselt asetatakse need kehale või kõrvade äärde.
Nende helisemiseks võite lihtsalt koputada peopesale või kasutada häälestuskahvli aktivaatorit.
Kaalutud helihargi iga haru otsas on ümar kaal.

Anodeeritud alumiinium
Anodeeritud alumiinium on kaitsva oksiidkattega elektrilise protsessi käigus katmine, mille käigus metall moodustab kullanoodi. Kuna anodeerimisprotsess tugevdab looduslikult esinevat oksiidprotsessi, ei ole see ohtlik ega tekita kahjulikke ega ohtlikke kõrvalsaadusi. Anodeeritud toodetel on äärmiselt pikk eluiga ja need pakuvad märkimisväärseid majanduslikke eeliseid hoolduse ja kasutussäästu kaudu. Anodeerimine on reageerinud viimistlus, mis on integreeritud alusalumiiniumiga, et tagada täielik liimimine ja võrreldamatu nakkumine.