Kaastunde Buddha purskkaev 50€

Kaastunde Buddha purskkaev
Mõõdud:13.3x13.3x17.3cm
Kaal: 736g

Dekoratiivne lauapurskkaev, mis toob siseruumides rahustava loodushääle.
Elav vesi suurema energia saamiseks.
Siseruumidesse paigutatav purskkaev võimaldab uutel energiatel voolata, kogub vett ja annab teile võimaluse kontsentreeritud energiaallikast kasu saada. Kui otsite oma elu- või tööpiirkonna kontseptsiooni, millega soovite tagada igapäevaeluks rahulolu ja uut energiat, on abiks purskkaevud. Kui soovite oma keskkonda kujundada nii, et elurõõmu, harmoonia ja energia segu avaldaks positiivset mõju teie igapäevaelule on purskkaev parim valik.
Asjaolu, et vesi on üks olulisemaid elemente, millel on positiivne mõju ka füüsilisele heaolule, pole uus. Siseruumide purskkaevud on tihedalt seotud traditsioonilise Feng Shui-ga ja peaksid ideaalis vastama ka erikriteeriumidele.
Vee element mängib Feng Shui puhul erilist rolli. Kui soovite siseruumide purskkaevuga luua pingevaba õhkkonna, on oluline ka õige asukoht ja vee kvaliteet. Feng Shui siseruumides asuvad purskkaevud on oluline osa Feng Shui järgi sisustatud korterist. Vee maagial on Feng Shuis suur tähtsus: harmooniline vool tähistab karjääriala ja eluvoolu.

Toote spetsifikatsioonid:
Polüresiinist vee purskkaev
Kasutamiseks siseruumides
Praktiliselt vaikse pumbaga
Adapteri sisend: 220-240V, 50Hz; väljund 12V, 300mA
Sooja atmosfäärilise LED -valgusega: 12V, 50Hz, 3W