Bagua peegel 12€

Mõõt:  ø 15,5 cm
Materjal: puit ja klaas
Kumerus sissepoole suunatud.

Ba Gua peegel
(ba = kaheksa, gua = trigramm)
Bagua-sümbol on energeetiliselt tugev, aitab keskenduda oma elu- ja edustrateegiate loomisele, elluviimisele, kursist kinnipidamisele ja rohkendada edu.
Ba Guad peetakse üheks kõrgeimaks vaimseks sümboliks. Trigramme võiks nimetada elu tööriistadeks. Harmooniline paigutus peegli ümber vastab päritolule, nirvaanale, absoluudile.
Kumerat Bagua peeglit kasutatakse negatiivse energia (Sha Chi) peegeldamiseks teie kodu või äriruumi suunas, nii et see ei mõjutaks teid negatiivselt.
Nende peeglite kasutamisel on peamine reegel, et neid ei tohi kunagi kasutada siseruumides.
Teine Feng Shui reegel Bagua peegli kasutamisel on see, et kasutate seda ainult siis, kui teie kodu või ettevõtte aadressi suhtes on negatiivne Feng Shui energia - Sha Chi või Si Chi. Feng Shui Bagua peegel ei ole mõeldud dekoratiivseks osaks ja seda ei tohiks kunagi sellisena kasutada.
Kui teil on olukord, kus vajate oma kodus või kontoris kaitset Sha Chi energia potentsiaalselt kahjuliku mõju eest (näiteks terav või agressiivse välimusega struktuur, mis on suunatud teie kodu või töökoha suunas), peaksite valima kasutada Bagua peeglit. Parim on küsida kogenud Feng Shui nõustajalt, kuidas peeglit kõige paremini paigutada. Traditsiooniliselt on peegel riputatud välisukse kohale või suure akna kohale negatiivsete objektide ja energiate suunas.
Välitingimustes kasutamiseks: kui võimalik, riputage peegel varjatud kohta, et kaitsta seda peegli ilmastiku eest.