Tsirkoon ripats

Mõõdud: u.1,3x2cm.
Ripatsi täpne kuju, toon ja suurus võivad varieeruda pildiga võrreldes.

TSIRKOONI kasutati muistsetel aegadel kaitseks röövimise, välgutabamuse, kehavigastuste ja haiguste vastu. Edendades tingimusteta armastust enese ja teiste vastu, harmoniseerib tsirkoon teie vaimse loomuse maaga ning joondab füüsilise ja energiakehad. Aitab mõista, et olete maisele teekonnale tulnud vaimne olend ja näitab teile ühtsust, millest pärinevad kõik hinged. Psühholoogilise mõistmise kivina toob see kokku vastandeid ning sisendab vastupidavust ja eesmärkidele kindlaks jäämist. Tsirkoon ergutab selget mõtlemist ja aitab eristada olulist ebaolulisest. Saades üle rassismist ja eelarvamustest, õpetab see inimkonnas nägema vennaskonda. Vabastab emotsionaalse keha praegusest või eelmisest elust pärinevatest diskrimineerimise, tagakiusamise, homofoobia ja naistevihkamise jäljenditest. Emotsionaalselt õpetab tsirkoon truudust. Vooruse kivina tuntud tsirkooni kasutati traditsiooniliselt tsölibaadi märgina. Aitab üle saada armukadedusest ja omamise soovist, soodustab vana armastuse vabaks laskmist ja uuele avanemist.
Tsirkoon on kasulik sünergia loomisekeks, luustikule, lihastele ja maksale ning ishiasele, krampide, unetuse, depressiooni, peapöörituse ja ebaregulaarse menstruatsiooni korral.

NB! Neil, kes kannavad südamestimulaatoreid või põevad epilepsiat, võib tsirkoon tekitada peapööritust.
Pruun tsirkoon avab maatšakra ning on kasulik keskendamiseks ja maandamiseks.
Oranž tsirkoon on suurepärane talisman reisimise ajaks, sest kaitseb kandjat vigastuste eest. Suurendab ilu ja kaitseb armukadeduse eest. Kristall ergutab sakraal tšakrat ja loovust.
Kollane tsirkoon aitab ligi tõmmata edu nii äris kui armastuses ja suurendab seksuaalenergiat. Aitab teid üle depressioonist ja muudab valvsamaks. Aktiveerib ja puhastab päikesepõimiku tšakrat.
Roheline tsirkoon tõmbab ligi küllust ja ergutab südametšakrat.