Titaan kvarts 


Mõõdud: u.2x1,5cm
Kivid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.
TITAANIUM AURA KVARTS sobib suurepäraselt kasutamiseks vaimsetes algatustes ja rituaalides ning meditatsiooni ja vaimse häälestamise süvendamiseks. Titaanium kvarts on kõige võimsam ja vibratsiooniliselt intensiivsem kõikidest kaetud ja täiustatud kvartsidest.
Need vikerkaarevärvilised kvarts kristallid annavad tugevust, vaimset teravust ja füüsilist jõudu. Titaanium kvarts ei lase sinu energiavälja tekkida negatiivsel ja ebasoodsal energial, kaitseb sinu auravälja kahjustuste eest. Neid omadusi võimendavad kvartsist aluskivid. Soodustab ettenägelikkust, aitab intuitsioonil tugevamaks ja selgemaks muutuda. Aitab leida õigeid vastuseid tuleviku loomisel. See kristall aitab kurbust hajutada ja selle piiramatu rõõmuga asendada, see võib aidata stressirohkeid suhteid ravida. On kasulik, kui suhtesse on vaja tuua harmooniat. Titaankvarts annab energiat kogu tšakrasüsteemile ja ka füüsilisele kehale. Titaankvarts aitab mediteerimisel palju kaasa, võib olla kõikidel tasanditel väga energiat andev ja see võib äratada kõik seitse tšakrat, keha energiakeskused. Suurendab elurõõmu ja elu nautimist ning hajutab kurbust. Sellel on ka kõik looduslike kvartskristallide omadused. Tervendavate allikate sõnul stimuleerivad selle kristalli metafüüsilised omadused kogu endokriinsüsteemi ja on eriti kasulikud loid immuunsüsteemi taasaktiveerimiseks.
Titaaniga töödeldud kvarts on looduslik kvarts, mida on protsessis spetsiaalselt töödeldud sarnaselt kullaga katmisele. See sulatab algmaterjali pinnale titaani molekulaarse kihi pluss muud metallid. Tulemuseks on pinna püsiv värvimine, mis tekitab proovile pimestava efekti. Nende kristallide paljud tahud haaravad ja peegeldavad valgust igas suunas ning sillerdavad pinnad virvendavad ja muudavad värvi, kui nad liiguvad ja saadavad valgust erineva nurga all.