Šungiit ripats 18€

Mõõdud: u.3x2x0.75cm
Karjala šungiidi ripats, üks tõhusamaid kaitsevahendeid elektromagnetkiirguse ja geopaatiliste stressorite vastu. Šungiidist kaelakee või ripatsi igapäevane kandmine on tuntud pingete leevendajana ja isegi valu leevendajana kurgu-, kaela- ja peapiirkonnas. See stiilne aksessuaar on ka positiivse energia allikas, mis aitab kaasa teie üldisele heaolule.
Peab mainima, et nii poleeritud kui ka poleerimata Karjala šungiit võib jätta sinu riietele ja nahale musti jälgi. Selle põhjuseks on suur süsinikusisaldus šungiidi koostises. Seetõttu on see mineraali loomulik omadus ja võib olla toote autentsuse täiendavaks kontrollimärgiks.
Šungiidist esemeid võid õrnalt pesta jooksva sooja vee all. See on eriti oluline ripatsite või muude aukudega esemete puhul, mis võivad pärast šungiidi tootmist neile tolmu jätta. Laadige šungiittooted pärast pesemist uuesti, asetades need mõneks tunniks päikesevalguse kätte.
Šungiidi tähendus
Šungiit on orgaanilise päritoluga eelkambriumi süsinikusisaldusega looduslik kivim. Seda nimetatakse sageli "tervendavaks kiviks" või isegi "elukiviks", kuna sellel on võimsad tervendavad ja kaitsvad omadused. Šungiit on umbes 2 miljardit aastat vana ja tekkis ammu enne elu olemasolu meie planeedil. Seega on see sajandeid neelanud Maa ja kosmose energiat. Need võimsad energiad koos keemilise koostise ja füüsikaliste omadustega muudavad šungiidi tõeliselt ainulaadseks ja tänu sellele on see lugematute šungiittoodete kujul populaarne kogu maailmas.
Mis teeb Karjala šungiit nii eriliseks?
Karjala šungiidi populaarsus tuleneb suuresti selle kõrgest süsinikusisaldusest koos unikaalse struktuuriga, mis koosneb fullereenidest, mis on äärmiselt haruldane süsinikuaatomite keemiline side. Fullereene peetakse üheks võimsamaks antioksüdandiks, mis kaitseb meie keha vabade radikaalide ja muude keskkonna negatiivsete ja kahjulike mõjude eest. Šungiidis sisalduvad fullereenide sfäärilised molekulid muudavad selle üheks tõhusamaks vahendiks isikukaitseks, tervendamiseks ja vee puhastamiseks. Eliitšungiit on kõige suurema süsinikusisaldusega šungiidi tüüp, kus on kõige rohkem fullereene ja seega kõige tõhusam tüüp.

Mis kasu on Karjala šungiidi kasutamisest?
Meie kaasaegses maailmas kasutatakse šungiiti laialdaselt erinevates valdkondades, sealhulgas rasketööstuses, põllumajanduses, meditsiinis ja vaimsetes praktikates. Šungiidi kuulsad omadused, mis muudavad selle populaarseks kogu maailmas, hõlmavad vee puhastamist ja kaitset meie ümbritsevate elektromagnetväljade (EMF) ja 5G kiirguse (nimetatakse ka millimeeterlaineteks või MMW) eest. Lisaks suudab šungiit neutraliseerida geopaatilist stressi ja pingeid ning toetab inimkeha raviomadusi ja vaimset tervenemist. Kõik need omadused aitavad kaasa šungiidi üha kasvavale populaarsusele.

Šungiidi klassifikatsioon
Šungiitkive võib sõltuvalt neis sisalduva süsiniku kogusest jagada kolme liiki:
I tüüp: Seda nimetatakse ka Elite Šungiidiks, selle süsinikusisaldus on üle 90% ja selle pind on hõbedane.
II tüüp: Sisaldab 50-90% süsinikku ja on hallika värvusega.
III tüüp: Sisaldab 30-50% süsinikku ja on musta värvi.