Strontianiit ripats 9€

Mõõdud: u.2,5*1,5cm
Kinnitus: 925 hõbe 
Kivid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt. 

STRONTIANIIT stimuleerib jõuliselt Kolmandat Silma ja Päikesepõimikut võimendades sisemist visiooni, jõudu, enesekindlust, entusiasmi, seksuaalsust, otsustusvõimet ja enesekontrolli. Strontianiidi omadused sarnanevad võimsa Maa tervendaja aragoniidi omadustele. Annab ka vastupidavust, vitaalsust, praktilisust, säästlikkust ja organiseeritust, aga samal ajal ka vaimsust ning müstilist ärkamist. Stimuleerib kundalinit. Puhastab energeetiliselt, vabastab emotsioone ja aitab ennast tunnustada. Strontianiiti saab kasutada energiavälja aktiveerimiseks ning enne tervendussessiooni algust kogu energeetilise ja emotsionaalse prahi lahustamiseks. Strontianiit võimendab positiivset ellusuhtumist, vaigistab sisemise kohtumõistja ning tõstab eneseusku. See kivi pakub jõudu, enesekindlust ja enesest teadlik olemist ilma egoismita.  

Strontianiit toetab energia voolamist kehas, suurendades füüsilist vitaalsust ning aitab kandjal end oma kehas hästi tunda. Füüsilise haiguse puhul kasutatakse energeetilise ja emotsionaalse „prügi“ väljaviimiseks naha, soolte ja neerude kaudu. See ei ole mingil juhul leebe kivi, vaid tugev liitlane neile, kes otsivad visiooni, puhastumist ja ärkamist kõrgematele energiatele. Füüsilisel tasandil võib strontianiit mõjuda energeetiliselt toetavalt luustiku, hammaste, liigeste probleemide korral.

Strontianiidi leidis esmakordselt 1790. aastal Adair Crawford Šotimaa Strontiani linna lähedalt Lääne-Highlandis. Strontian oli esimene mineraal, mis kunagi Šotimaalt leitud; uut leidu kirjeldas saksa arst ja loodusteadlane Friedrich Gabriel Sulzer (1749 - 1830) ning sai nime selle leiukoha järgi (nn. tüüppaikkond).