Shiva Silm ripats 13€

Mõõdud: u.18 x 12 mm
Värvus võib erineda - pruun, valkjas, hall, must, mitmevärviline.


Shiva silm on sardoonüks kivist.
Shiva Silm tähendab loovust, hävingut ja loomist ning alalhoidlikkust. Shiva Silm aitab mõista ning aktsepteerida, et kõik on pidevas muutumises. Shiva silm aitab kaasa loovale visualiseerimisele ning aitab leida ühendust spirituaale tarkusega enda sees. Arvatakse, et tegemist on ka küllust soosiva kiviga.

SARDOONÜKS on tugevuse ja kaitse kivi. Ärgitab otsima mõtestatud eksistentsi ning edendab ausust ja kõlbelist käitumisviisi. Tuues kaasa kestva õnne ja stabiilsuse abielus ning partnerlussuhtes, tõmbab sardoonüks ligi sõpru ja rikkust. Sellega võib ehitada võre maja ja aia ümber, et taksitada kuritegu.(Kivi võib panna igasse nurka ja uste ning akende juurde, kuid tõhusam on panna see just õgele kohale väljas pool välisust).

Psühholoogiliselt annab sardoonüks tahtejõudu ja tugevdab iseloomu. Suurendab visadust, elujõudu ja enesekontrolli. Kivi leevendab depressiooni ja aitab jagu saada kõhklustest. Vaimselt teravdab sardoonüks taju ning abistab osmoosiprotsessis ja informatsiooni töötlemises.

Sardoonüks tervendab kopse ja luid ning annab meeleelunditele uue tundlikkuse. Reguleerib vedelike ja rakkude ainevahetust, tugevdab immuunsüsteemi ning abistab toitainete imendumisel ja jääkproduktide eemaldamisel.