Quantum Quatro ripats

Mõõdud: u.1,5*2cm.
Ripatsi täpne kuju, toon ja suurus võivad varieeruda pildiga võrreldes.

QUANTUM QUATTRO koosneb šatukiidist, dioptaasist, malahhiidist ja krüsakollast suitsukvartsil. See kivi hoiab ära tervenduskriisi- positiivne märk, et sümptomid kaovad peagi, ja seda märgib nendesamade sümptomite lühiajaline ägenemine- või katarsise, samal ajal kui negatiivne energia õrnalt eemaldatakse. Muutuste kivina on sel dramaatiline mõju energiaväljale. Tugevdab immuunsüsteemi ja DNAd ning aktiveerib kaheteistkümnekihilise DNA tervenemise. Maandases vaimsed energiad ja võimaldades informatsioonil kõigi tasandite vahel vanalt liikuda, on see võimas kaitsekivi, mis neelab negatiivsed energiad ja saaste.
Quantum Quattro puhastab psüühilise nägemisvõime ja kaitseb kanaldamise ajal, et olemid ei saaks füüsilist keha üle võtta. Kui seda kasutatakse siiralt ja heade kavatsustega, võib see kivi maailma paremaks muuta. Mediteerige sellega ja visualiseerige positiivseid muutusi, mida soovite luua. Kivi sümboliseerib terviklikkust ja rahu.
Füüsilisel ja keskkonna tasandil aitab ebastabiilsele kohale asetamine taastada tasakaalu. Asetage üks kivi kolmandale silmale ja teinepäikesepõimikule, et tasakaalustada keha, meel ja emotsioonid.
Psühholoogiliselt on tegemist tõhusa kiviga nii praeguse kui eelmiste elude leina mõjude leevendamiseks ja füüsilisse kehasse talletatud südamevalu vabastamiseks. See kisub välja sügavad tunded, psühhosomaatiliste probleemide põhjused, katkestab ebasoovitavad sidemed ja aegunud mustrid ning õpetab enese tegude, mõtete ja emotsioonide eest vastutust võtma. Eemaldab hüpnoosikäsud ja keelud kasutada psüühilist nägemisvõimet ning vabastabeelmiste elude needustest ja vannetest. See on abiks, kui te ei tea, mida oma eluga teha, sest kivil on suunda näitav, positiivset ellusuhtumist ja sisemiste ressursside kasutamist soodustav mõju. Tugeva vaimse puhastajana vabastab see teid vajadusest kontrollida teisi inimesi.
Emotsionaalselt on see võimas südame tervendaja ja kõrgema südametšakra aktiveerija. Kiskudes päikesepõimikutšakrast välja negatiivseid emotsioone nagu süütunne, annuleerib see teie negatiivsed programmid. See on justkui sillaks emotsionaalse tervenemise, eriti sisemise lapse juurde jõudmiseks. Puhastab hingehaavad ja unustatud valu, hajutab leina, pettumuse ja kurbuse ning on tõhus hüljatustunde õvabastaja. See kivi õpetab teile, et suhteprobleemid on eelkõige peegeldus teie lahusolekust oma sisemise minaga. Kivi taastab selle sideme ja sisendab kõigil tasanditel armastust. Tervendab emotsionaalse tühimiku, mis nii meeleheitlikult on soovinud armastust. Eemaldab kõik ettekujutused, milline üks armastus peaks olema ja teeb ruumi uutele vibratsioonidele. Konarlikuks muutunud suhetes taastab see kivi tasakaalu.
Rahuliku ja toetava kivina aitab see rahulikult leppida pidevalt muutuvate olukordadega ja näidata sisemist tugevust. Ergutab isiklikku väge ja virgutab loovust, aidates meeles pidada, kui oluline on kaitsta keskkonda ja ökoloogilist tasakaalu. Soodustab kõigil tasanditel puhastumist ja täidab ruumi positiivsete vibratsioonidega.
Quantum quattro õpetab loobuma kõigest, mis meid enam ei teeni. Kaitseb meie jalge all asuvat maatšakrat ning omab maandavat mõju, kui olete sattunud häiritud maaenergiaga alale. Leevendades vastandikke tundeid inkarnatsiooni suhtes, aitab see leppida füüsilise keha ja seksuaalse loomusega.
See katkestab efektiivselt karmalise vastasmõju, mis sageli iseloomustab sõltuvust ja sõltuvuslikke inimsuhteid. Aitab partneritel ja hooldajatel mõista, et nad ei saa teise inimese eest midagi ärateha ega nende käitumist kontrollida. Kivi aitab teil jääda rahulikuks, kuni teine hing on oma teekonnal, kuid näitab ära ka hetked, mil sekkumisel võiks olla positiivne mõju.
Quantum quattro on suurepärane tervendaja, tuues keha tagasi tasakaalu ja ergutades. Toetab rakkudevahelisi struktuure, vere hapnikuga varustamist, ainevahetust, kopse, pankrease, kilpnäärme, harkelundi tööd. Aitab rakuhäirete, kõrge vererõhu, valu, migreeni, väsimuse ja šoki korral. Toetab maksa, neerude ja seedetrakti tööd, leevendab iiveldust ja premenstruaalse sündroomi sümptomeid ning aitab jagu saada sõltuvusest ja stressist.
Hoidke käes, kasutage võre loomisel ümber voodi või asetage vajalikule kohale kehal. Peavalude, põletuste või valude korral kasutage essentsina.