Oonüks Draakon 19€

Ripatsi pikkus: 4cm

OONÜKS  on maandav ja jõuduandev kivi. Annab tuge raskete või segaste olukordade puhul ning tohutu suure vaimse või füüsilise stressi ajal. Oonüks kergendab energia keskendamist ja joondamist kõrgema väega, mis saab juhtnööre kõrgemalt tasandilt, sest see on seotud kõiksusega. Kivi võib teid edasi viia, et näeksite tulevikku, ja sel on võime sisendada tugevust, mis muudab kergemaks oma saatuse peremeheks olemise. Leevendab hirme, muudab olemise turvaliseks. Oonüks tugevdab elujõudu, püsivust ja visadust. Aitab õppetunde omandada, sisendades eneseusaldust ja aidates teil end ümbritsevate seas vabalt tunda. Kaitseb negatiivsete mõtete ja tagarääkimise eest. Võib aidata karmasidemete vabastamisel. Arendab kartmatus, püsivus, vankumatus, visadus, ka seksuaalsuse valitsemist ja vastupidavust, samuti füüsilist jõudu.

Oonüks on suletud kivi, mis abistab teid, kui peate iseendaga nõu pidama. Oonüks usutakse hoidvat mälestusi kandjaga juhtunud sündmustest. Seda võib kasutada psühhomeetrias, sest see jutustab loo neile, kes on vibratsioonide suhtes tundlikud. See füüsiliste mälestuste hoidmise omadus muudab oonüksi kasulikuks möödunud eludega töötamisel, et ravitseda vanu haavu ja füüsilisi traumasid, mis mõjutavad praegust elu. Oonüksi peoshoidmine koondab teie tähelepanu eelmise vigastuse kohale, mille saab seejärel kehatöö, meelelaadi või kristalliteraapia abil vabaks lasta. Oonüksit saab kasutada ka läbielatud leina ja kurbuse ravimiseks.

Psühholoogiliselt tunneb oonüks ära ja kõrvaldab vastuolud iseenda sees. Ankurdab kergemeelse inimese stabiilsemasse eluviisi ja sisendab enesekontrolli. Oonüks on vaimne toonikum, mis leevendab kõikehõlmavaid hirme ja muresid. Oonüksilt pärineb hindamatu kink - võime targalt otsustada.

Füüsiliselt annab oonüks tuge, neelates universumist energiaid, mida on vaja ravimiseks või muudel eesmärkidel. Tasakaalustab yin - yan-energiaid keha sees.
Oonüks on enesekindlate isiksuste kivi, mis suurendab sõltumatust ja kartmatust ning annab jõudu ja tugevust. Üks paremaid kaitsekristalle maailmas.
Oonüksil teine on võime energiaid muundada, kristall transformeerib negatiivse positiivseks nii Sinu sees kui ka ümber. Kui elu üllatab millegi negatiivse ja rõhuvaga, aitab oonüks selle mängleva kergusega positiivseks muuta. Kui aga melanhoolia ja masendus peale kipuvad, annab oonüks lisaväge ning tõstab Sind elutervemasse ja positiivsemasse seisundisse.
Oonüks tõmbab universumist ligi energiaid, mida Sul on just vaja, elujõudu, püsivust, kaitset, värskendust, julgust. Isegi kui Sa ei hiilga veel enesekindlusega, aitab ta Sul koondada sisemist energiat, et enda eesmärkidele kindlaks jääda. Kui pelgad homset ja kardad tundmatut, tea, et selle kristalli põhifunktsiooniks ongi kindlustada tulevikku ja leevendada hirme tuleviku ees.
Abieluõnne hoidjana toob see kristall ellu ja suhetesse õnne ja rõõmu, toetab ka sõprussuhteid.
Soodustab vereringet ja parandab kuulmist. Aitab valude korral. Tugevdab jalgu, hambaid, küüsi, nahka ja juukseid ning aitab juuste väljalangemise puhul. Soodne südame-, neeru-, põrna- ja närvitalitlusele. Vähendab apaatiat ja ülitundlikkust ilmamuutuste suhtes. Kiirendab operatsioonijärgset taastumist, hoides eemale võimalikud tüsistused.