Malahhiit ripats hõbe kinnitusega 25€

Mõõdud: u. 2,1x2,7cm
Kivid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.
Kett ei kuulu komplekti.

MALAHHIIT on võimas kivi, kuid selle kasutamine nõuab ettevaatust. Malahhiit võimendab nii positiivset kui negatiivset energiat. maandab vaimseid energiaid planeetidesse. Usutakse ka, et malahhiit pole end veel täiel määral ilmutanud ning et sellest saab uue aastatuhande üks kõige olulisemaid ravitsevaid kive. Malahhit on juba praegu tähtis kaitsekivi. See neelab kergesti negatiivset energiat ja saastet nii atmosfäärist kui kehast. Seda tuleks puhastada nii enne kui pärast kasutamist, paigutades selle kvartskobaral päikese kätte, soola ärge kasutage, see kahjustab kivi pinda.
Malahhiit neelab plutooniumireostust ja kaitseb igasuguse kiirguse eest. See kivi peaks olema igas majas, mis asub tuuma -või loodusliku kiirguseallika lähedal. Hajutab ka elektromagnetilist saastet ja tervendab Maa energiaid. Sel on tugev tõmme looduse ja deevaliste jõudude poole. Kivi puhastab ja aktiveerib tšakraid ja häälestab vaimsele juhatusele. Kolmandale silmale paigutatuna aktiveerib see visualisatsiooni ja psüühilist nägemust. Südame kohal toob see tasakaalu ja harmooniat. Kivi avab südame tingimatule armastusele.

Malahhiiti võib kasutada kristallidelt ennustamiseks või kontakti saamiseks teiste maailmadega, olgu siis sisemiste või välistega. Rändamine läbi tema keerukate mustrite vabastab meele ja stimuleerib kujutluspilte. Võib aidata heita pilku alateadvusesse või saada sõnumeid tulevikust. 

Psühholoogiliselt on malahhiit muundumise kivi. Elu elatakse selle ohtliku kivi mõju all intensiivsemalt, sest see innustab riskide võtmist ja muutust. Näitab halastamatult, mis blokeerib teie vaimset kasvu. Malahhiit toob välja sügavad tunded ja psühhosomaatiliste häirete põhjused, lõhub soovimatud sidemed ja kulunud mustrid ning õpetab võtma vastutuse oma tegude, mõtete ja tunnete eest. Vabastab keeldudest ja julgustab tundeid väljendama. Kivi tugevdab empaatiat teiste inimeste vastu, näidates, mis tunne on olla nende nahas. Vähendab häbelikkust ja toetab sõprust. Malahhiit on kasulik psühhoseksuaalsete probleemide korral, eriti kui need on põhjustatud minevikuelu traumeerivatest seksuaalkogemustest. Kivi on toeks taassünni protsessis. Mentaalset tungib malahhiit probleemi tuumani, tugevdades intuitsiooni ja sisekaemust. Aitab leevendada vaimset rahutust, kaasa arvatud vaimuhaigusi, ja võitleb düsleksiaga. Malahhiit tugevdab võimet omandada ja töödelda informatsiooni, teritab teie tähelepanu ja aitab rasketest asjadest aru saada. Päikesepõimikule paigutatuna kergendab malahhiit sügavat emotsionaalset tervenemist. Vabastab negatiivsed kogemused ja vanad traumad, tuues allasurutud tunded pinnale ja taastades võime sügavalt hingata. Kivi tasakaalustab südame -ja nabatšakrat, tuues esile intuitsiooni.Emotsionaalsel tasandil muudab kivi tunded intensiivsemaks, kuid muutlikumaks. Malahhiiti saab kasutada sisemiseks analüüsiks. Stimuleerib unenägusid ja toob mälestusi elavalt silma ette.
Malahhiit on erakordselt mitmekülgne ravitsemiskivi. On kasulik igat laadi spasmide, menstruatsioonivalu puhul, kergendab sünnitust - seda on nimetatud ka ämmaemandate kiviks. Resoneerib naise suguorganitega ja ravib kõiki suguorganite haigusseisundeid. Kivi alandab vererõhku, ravib astmat, artriiti, langetõbe, luumurde, paistes liigeseid, merehaigust, pearinglust, kasvajaid, toetab nägemisnärvi, pankreast, põrna kõrvalkilpnäärmeid. Joondab DNA ja rakustruktuuri ning tugevdab immuunsüsteemi. Malahhiit stimuleerib maksa mürke vabastama, vähendades kudede atsidoosi. Vöökohal kantuna aitab see diabeeti ravida.
Kandke vasakul käel või asetage kolmandale silmale. Paigutage päikesepõimikule, et see neelaks negatiivseid emotsioone.
NB! Kui malahhiit kutsub esile kerge südamepekslemise, eemaldage see viivitamatult ja kasutage seda koos roosa kvartsi või rodoniidiga.
Malahhiit on toksiline ja seda tuleks kasutada ainult poleerituna. Eliksiiri tohib kasutada vaid välispidiselt või valmistada seda laudsel meetodil, pannes kivi klaasanumasse ja viies selle siis allikavette nii, et kivi ei satuks kokkupuutesse veega.