Lemuuria kvarts ripats 23€

Mõõdud: u. 4,3*2,2cm
Ripatsid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.
Kett ei kuulu komplekti.

LEMUUURIA KVARTS 
on  suurepärane abivahend valgustöö tegijale. Lemuuria kristall on kirgas, keskelt end tervendanud looduslik tipp. Samal ajal, kui siseneme vibratsioonilistesse muutustesse, kannavad need tingimusteta armastust Maa suhtes ja aitavad valgustöö tegijail hoolitseda enda ja teiste hingelise arengu eest. Lemuuria kristallid tuletavad valgustöötajatele meelde, et nad peavad head seisma iseenda arengu eest ja teiste arengut toetama. Omades juurdepääsu nii sisemistesse maailmadesse kui teistesse dimensioonidesse, tutvustavad need meile inimeste mitmetasandilist olemust ja annavad objektiivse vaate eelmistele eludele. Lemuuria kristallid meenutavad, et tervenemine tähendab vaimse olemuse taasleidmist. Õpite nägema aega kui füüsilise inkarnatsiooni illusiooni ning suudate selle piire ületades kõiksusega ühineda.
Kivil olevad jooned ja märgistused on oma moodi redel, mille vahendusel on võimalik tõusta mitmemõõtmelistele tasanditele. . Lemuuria täheseemnekristallid sobivad suurepäraselt tšakrate tasakaalustamiseks ja puhastamiseks, ennekõike karmalise prügi ja hingeseisundite eemaldamiseks. Kõigi tšakrate võnkesagedust aktiveerides viivad nad selle valguskehani.
Kasutage Lemuuria kvartsi võre loomisel, kui soovite saada kontakti inglitega. Need kivid avavad tähevärava ja ankurdavad muistsed teadmised tänapäeva. Lemuuria kristallid aitavad teadlikult kasutada möödunud elude teadmisi, äratades teis tervendamisvõimed ja hingelise arengu. Kui kasutate neid eelmiste elude teraapias, et minna haigusseisundi või enesehävitusliku emotsionaalse mustri eelsesse aega, soodustavad need sisemise täiuslikkuse taastumist.  
Lemuuria kristallidega õpite, et mõtted on loovad ja saavad teoks. Õigete kavatsuste ja eneseusu pinnale sattudes aitavad need oma võimeid täielikult ära kasutada. Mõne tähendusrikka unenäo juurde naasmiseks, selguse saamiseks, teadlikuks unenägemiseks või uue reaalsuse loomiseks hoidke kristalli magamise ajal oma padja all.
Just nagu laser, eemaldab Lemuuria kvarts kehast haigusseisundid ja kõik mittevajaliku, mis teid enam ei teeni ning avab füüsilises ja energiakehas uued energiakanalid.