Hemimorfiit ripats 6€

Pikkus: ±2cm
Kinnitus: niklivaba metallist aas
See on naturaalne toode, nii et värv, kuju ja suurus võivad pildil olevast erineda.
Hind kehtib 1 tk

HEMIMORFIIT on erakordselt tugev kaitsekivi, mis toimib eriti hästi halbade mõtete ja manipuleerimise vastu. Värvus varieerub valgest tumepruunini. Hemimorfiit on ühendatud kolme kõrgema tšakraga: kroontšakra, kolmanda silma tšakra ja kurgutšakra. Vääriskiviteraapias tuntakse hemimorfiiti kui kivi, mis soodustab selgust, sulgeb auras olevaid auke ning aitab väljendada mõtteid ja tundeid. On rahustava ja jahutava toimega.
Iidsetel aegadel kasutati seda arvatavasti kaitseks mürgitamise eest. Hemimorfiit aitab tõsta nii füüsilise kui ka energiakeha vibratsioone ning aitab suhelda teiste dimensioonide kõrgeimate vaimsete tasanditega.
Hemimorfiit ei ole kõige rahulikum kivi, sest soodustab võimalikult kiiret isiklikku arengut. Kivi häälestub teie kõrgema minaga ja julgustab võtma vastutust oma õnne või haigusseisundi eest. Selle kiviga koos õpite mõistma, et läbi oma mõtete ja hoiakute loote ise oma reaalsust - olete ise oma õnne sepp. Kivi toob esile välised mõjutused, mis ei sobi kokku teie hingeplaaniga ja aitab neist lahti saada.
Psühholoogilisel tasandil õpetab hemimorfiit arendama oma sisemist jõudu ja rakendama oma võimeid, pidades samal ajal endiselt silmas inimkonna osaks olemist. Sisendab sotsiaalset vastutustunnet ja on abiks kõigi alustatud projektide pühendunult lõpuni viimisel. 
Emotsionaalsel tasandil leevendab hemimorfiit masendust. Kui teil on kombeks seada endale liiga kõrged ootused ja sihid, aitab see kivi läheneda eesmärkidele realistlikumalt ja hoiduda emotsionaalsest seotust. Optimismi sisendava kivina aitab see vaadata mineviku sündmusele ning ärritavad ja juurdunud iseloomujooned ümber kujundada. Aitab olla emotsionaalses suhtluses aus ja avatud. Füüsiliselt toetab hemimorfiit hea tervise taastamist kõigil tasanditel. 
Hemimorfiit aitab kaalu alandada, leevendab valu ja verehaigusi, toetab südant, rakumälu ja -struktuure. Aitab herpese, tüügaste, haavandite, põletuste, hormonaalprobleemide ja rahutute jalgade sündroomi korral.
Hoidke käes, kasutage võre loomises või asetage vajalikule kohale, kandke kaelas.