Hauliit ripats 6€

Mõõdud: ±1.5-3 cm
Kinnitus: messing
Ripatsid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.


HAULIIT on äärmiselt rahustav kivi. Padja alla asetatuna on see suurepärane rohi unetuse vastu, eriti kui unetuse põhjuseks on liiga aktiivne meel. Kivist saab teha eliksiiri ja see umbes tund enne magamaminekut lonkshaaval ära juua. Hauliit on seotud vaimsete dimensioonidega, see avab häälestumise ja valmistab meelt ette vastu võtma tarkust ning intuitsiooni. Abistab kehavälistel rändudel ja möödunud eludeni jõudmisel. Kui fokuseerite pilgu hauliiditükile, võib see kanda teid teise aega või dimensiooni. Pannes kivi kolmandale silmale, avab see eelmiste elude mälestused, kaasa arvatud need, misnteil on eludevahelisest seisundist, samuti spirituaalsel tasandid. Hauliit sõnastab taotlused, nii vaimsed kui materiaalsed, ja aitab teil neid saavutada. Psühholoogilises plaanis õpetab hauliit kannatlikkust, aidates jagu saada raevust ja kontrollimatust vihast. Hauliiditükk taskus imab endasse nii teie enda viha kui ka kogu teie poole suunatud viha. See aitab teil üle saada ka kritiseerimiskalduvusest ja isekusest, tugevdades positiivseid iseloomujooni. Hauliit vaigistab meelt ja on suurepärane abiline une juures või meditatsioonil. Laseb suhtlemisel kulgeda rahulikult ja arukalt. Kivi tugevdab mälu ja teadmisjanu. Hauliit võib rahustada mäslevaid emotsioone, eriti neid, mille põhjus on minevikus. Laseb vabaks pingul keeled, mis seovad vanu emotsioone praeguse elu päästikega.
Hauliit leevendab unetust. Tasakaalustab organismi kaltsiumitaset ning tugevdab hambaid, luid ja pehmeid kudesid. Hauliidist saab kasulikku kristalliessentsi.
Pange vajalikule kohale või hoidke seda mediteerides peos või vaigistage selle abil viha. Tehke võr ümber voodi unetuse vastu. Hoidke hauliidi taskus, et see neelaks negatiivsust.