Fluoriit ripats 8€

Ripatsi pikkus: u.4cm
Kivid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.

FLUORIIT on võimas kaitsekivi, eriti psüühilisel tasandil. Aitab teil taibata, kui välised mõjud kipuvad teie üle võimust võtma, ning välistab psüühilise manipuleerimise ja soovimatu vaimse mõju. Fluoriit puhastab ja stabiliseerib aurat ning on väga tõhus arvutikiirguse ja elektromagnetilise stressi vastu. Sobivalt paigutatuna blokeerib see geopaatilist stressi. Ravitsemises kasutatuna tõmbab fluoriit välja igat liiki negatiivset energiat ja stressi. Puhastab, selitab, hajutab ja korrastab kehas kõike, mis on tasakaalust väljas. Fluoriit on parim kristall, mida kasutada, et jagu saada igat laadi korralagedusest.

Fluoriit maandab ja liidab vaimseid energiaid, soodustab erapooletut õiglust ja suurendab intuitiivset väge. Muudab teid teadlikumaks kõrgematest vaimsetest reaalsustest, võib kiirendada vaimset ärkamist ning fokuseerida meelt ja ühendada seda universaalse vaimuga. Fluoriit toob rühma stabiilsuse, liites kõik ühise eesmärgi nimel.

Fluoriit on seotud arenguga paljudel tasanditel ja loob korda igapäevaelus. Kivi võib ületada kaose ning korrastada füüsilise, emotsionaalse ja vaimse keha.

Psühholoogiliselt lahustab fluoriit kindlaks kujunenud käitumismustreid ja avab ukse alateadvusesse, tuues allasurutud tunded neist vabanemise eesmärgil pinnale. Suurendab enesekindlust ja käteosavust.

Fluoriit parandab füüsilist ja vaimset kordinatsiooni ning kõrvaldab kõik vaimsed häired. Kinnisideid hajutades aitab see edasi liikuda kitsarinnaliselt lähenemiselt laiemale pildile. Kivi hajutab illusioone ja paljastab tõde. Sellest on palju kasu, kui teil on vaja toimida õiglaselt ning objektiivselt. Fluoriit on suurepärane õpiabi, korrastab ja töötleb informatsiooni, ühendades juba teadaoleva sellega, mida peab veel õppima, ning tugevdab keskendumisvõimet.

Emotsionaalselt on fluoriidil stabiliseeriv mõju. Aitab teil mõista meele ja emotsioonide toimet kehasse. Suhtes õpetab see tasakaalu tähtsust. Füüsiliselt arendab fluoriit tasakaalu ja koordinatsiooni.

Fluriit on väga võimas ravitsemisvahend, mis aitab mitmete nakkuste ja häirete puhul. Teeb head hammastele, rakkudele, luudele ning parandab DNA kahjustusi. Võitleb viiruste vastu, eriti kasulik eliksiirina. Fluoriit taastab ja limaskesti, iseäranis hingamisteedes, ning ravitseb haavu ja haavandeid. On kasulik külmetuse, gripi ja sinusiitide korral. Lahustades soolaladestusi ja mobiliseerides liigeseid, leevendab fluoriit artriiti, reumat ja selgroovigastusi. Silitades selga sellega piki keha südame poole, leevendab fluriit valu. Vähendab vöötohatisest ja teistest närvisüsteemiga seotud häiretest tingitud ebamugavustunnet ning turgutab nahka, leevendades kahjustusi ja kortse. Fluoriit süütab uuesti seksuaalenergia.