Epidoot 39€

          
Mõõdud: u.2,7x0,7cm       

EPIDOOT suurendab vaimset äälestust ja eemaldab kinnistunud vastuseisu vaimsele ärkamisele. See kivi ei sobi kõigile inimestele, sest sel võib olla ka negatiivne mõju. Epidoot võib suurendada negatiivsust ning tuua pinnale selliseid tundeid ja mõttemustreid, mille muutmiseks on vaja teha arvestatavaid pingutusi.
Epidoot soodustab kujutlusvõimet. Andes julguse nautida elu täiel rinnal ja võime unistusi ellu viia, tugevdab see teie identiteeti ja sisemist jõudu. See on suurepäraseks toeks neile, kel on kombeks kergesti ohvri või märtsi rolli võtta. Hajutab enesekriitika ja võimaldab objektiivselt näha nii enda kui teiste inimeste tugevusi ja nõrkusi. Epidoot aitab püstitada realistlikke eesmärke ja vältida liigseid ootusi, hoides sel kombel ära emotsioonide ajel tegutsemisele järgnevat vältimatut pettumist.
Epidoot peletab negatiivseid emotsionaalseid seisundeid nagu stress, enesehaletsus ja ärevus. Puhastab emotsionaalkeha, vabastades leina ja vanad emotsionaalsed traumad ning hoiab teid igas olukorras tasakaalukana. Epidoodi abiga mürkide väljutamine võib tekitada sedavõrd tugeva negatiivse energia vabastamise energiakehast ja füüsilisest kehast, et seda kogetakse lõpliku katarsise või tõukereaktsioonina, mis puhastab emotsionaalse jäljendi ja rakumälu. Võimalusel tuleks kasutada kogenud terapeudi abi.
Füüsiliselt on epidoot abiks paranemisel, toetades keha tervenemisprotsesse ja aidates hoolitseda enda eest parimal võimalikul moel. Võib tuua pinnale ülekaalulisusega algpõhjuse ja soodustada seeläbi kaalu alandamist, kuid nende põhjuste läbitöötamkiseks võib vaja minna kvalifitseeritud terapeudi või ravitseja tuge.
Epidoot on kasulik emotsionaalsete traumade korral, vastupidavuse, närvi- ja immuunsüsteemile, rakumälule ja vedelikupuuduse korral. On toeks ajule, kilpnäärmele, maksale, sapipõiele ja neerupealsetele.