Dalmaatsia jaspis ripats 8€

Ripatsid on u.3cm suurused ja läbimõõduga 2,5mm 
Kivid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.

DALMAATSIA JASPISE  mineraloogiline nimi on hornblende või aplite. Dalmaatsia jaspis sobib meie sisemisele lapsele, julgustab mängulisust, seega eriti sobiv liiga analüütilisele inimesele. Samal ajal ei lase dalmaatsia kivi unustada ka seda, et tagajärgedele mõtlemine ja hoolikas planeerimine võib teatud juhtudel kasuks tulla. Juur -,sakraal- ja maatšakraid avav dalmaatsia kivi seob hinge kehaga ja tuletab meile meelde, et meie hing on praegu maapealsel rännakul. Sel on maandav energia, miks aitab inimkehas olemist nautida. Arvatakse, et dalmaatsia jaspis suudab hoiatada läheneva ohu eest ja toetab kõigis olukordades enesevalitsuse säilimist. Kivi on abiks, kui olete depressioonis või tunnete end kurnatuna. Tänu turmaliinisisaldusele puhastab dalmaatsia kivi kiiresti nehatiivsed energiad ja kahjulikud mustrid. Kui teil on kalduvus üle mõtelda või asjad liiga keeruliseks ajada, siis aitab kivi teil need mõtted välja lülitada ja füüsilisele tasandile jääda.

Dalmaatsia jaspis soodustab ka truudust ja tasakaalustab emotsioone. Aitab jagu saada kättemaksuihast, mis vastasel kujul teid ennast kõige enam kahjustaks.

Toetab perekonda ja lojaalsust, väga hea rahustav mõju lastele ja loomadele. Lastel soodustab rahulikku und ja aitab halbade unenägude vastu.Selle kivi vibratsioonid on küllaltki aeglased, nii et kasutama peaks seda pikemat aega. Küünilisuse ja skeptitsismi vastu, elurõõmu kaotanud inimestele. Aitab suitsetamisest loobuda, amoraalsest käitumisest üle saada. Lastele hea kivi halbade unenägude, "kollihirmude" jms. vastu. Äärmiselt sobiv kivi loomade rahustamiseks, treenimiseks ja ravimiseks. Füüsiliselt tervendab närve, reflekse, lihaseid, kõõluseid ja kõhri. Aitab nende vigastusi ära hoida, seega sobib hästi sportlastele. Lihaskrampide vastu. Tugevdab immuunsüsteemi, soodustab toksiinide väljumist. Seedeprobleemid, kõhukinnisus.