Atlantisiit ripats

Mõõdud u. 2x3cm.
Ripatsi täpne kuju, toon ja suurus võivad varieeruda.

ATLANTASIIT kombineerib rohelist serpentiini ja lillat stihtiiti. Sel on juurdepääs eelmistele eludele Atlantise tsivilisatsioonis ning kivi aitab meenutada seal kogetud muistseid tarkusi. Kui teil on ammustel aegadel midagi pooleli jäänud, siis julgustab atlantasiit neid selles elus teostama. Hingelist arengut soodustav atlantasiit aitab ka neid, kes on iidsete tsivilisatsioonide ajal oma vaimseid võimeid valesti kasutanud. Aitab ära tunda vaimse jõu tõelise olemuse ning kuidas neid andeid õigesti kasutada. Atlantasiit puhastab ja joondab kõik tšakrad.
Psühholoogilisel tasandil vähendab atlantasiit stressi ja aitab mõelda enne, kui midagi välja ütlete. Seda kivi on hea kasutada, et leebelt suunata lapsi oma sobimatut käitumist muutma. See on ka hea abiline, et murda end vabaks seniste halbade valikute tagajärgedest ja vanadest haavadest. Atlantasiit vabastab kasutuks muutunud mõttemustritest ja annab asemele positiivsema lähenemisviisi. See on ka tõhus vaidluste lepitaja. Keskonna tasandil on see kivi kasulik Maa tervendaja, sest loob oma ümbrusesse rahu. Maha maetuna hakkab see Maad puhastama ja energiaid ümber korraldama paikades, kust on üle käinud surm ja häving.
Atlantasiit on kasulik rakumälule, aitab leevendada stressi ning on abiks verehaiguste, madala veresuhkru ja diabeedi puhul.
Hoidke käes, kasutage võre loomisel või asetage vajalikule kohale kehal.