Aragoniit 14€

Diameeter: 3cm
Kivid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.

SININE ARAGONIIT annab head energiat. Kannab endas harmooniat ja rahu, puhastab ja tasakaalustab energiaid ning soodustab spirituaalset arengut. Sinine Aragoniit on positiivne kivi ja annab hea enesetunde. Aitab selgitada probleemide põhjuseid ning näha eluraskusi kasulike õppetundidena. Sinine aragoniit maandab stressi. Hea kivi hingamissüsteemile ja hääleaparaadile. Sinine aragoniit sobib hästi lauljatele.
ARAGONIIT on usaldusväärne maandav kivi ja Maa tervendaja. Kivi muundab geopaatilist stressi ja puhastab blokeeritud väejooni, isegi eemalt. Suutes füüsilisi energiaid koondada ja maandada, on see kivi kasulik stressirohketel aegadel. Aragoniit stabiliseerib juur -ja maatšakrat, tugevdades sidet maaga. See juhib teid õrnalt tagasi lapsepõlve ja kaugemalegi, et uurida minevikku.
Psühholoogiliselt õpetab aragoniit kannatlikkust ja leplikkust, võitleb liigse tundlikkusega. On hea inimestele, kes sunnivad end liiga tugevasti tagant, kivi hõlbustav ülesannete delegeerimist. Aragoniidi praktiline energia soodustab distsipliini ja usaldatavust ning arendab pragmaatilist ellusuhtumist.
Vaimsel tasandil aitab see kivi kontsentreeruda käsiolevale tegevusele ning arendab paindlikkust ja sallivust. Laseb tungida probleemide ja olukordade põhjusteni. Emotsionaalselt võitleb aragoniit viha ja emotsionaalse stressi vastu, annab jõudu ja tuge.
Füüsilisest seisukohast on aragoniit kivi, mis aitab teid iseenda kehas mugavalt ja hästi tunda. Võitleb mitmete haigussümptomitega, eriti aga närviliste tõmbluste ja spasmidega, mis tulenevad sisemisest rahutusest. Aragoniit on stabiliseeriv kivi, mis maandab ja keskendab.
Spirituaalselt stabiliseerib aragoniit kontrolli alt väljas olevat vaimset arengut. Rahustades ja keskendades seda taastab kivi tasakaalu ning valmistab teid ette meditatsiooniks, tõstes vibratsioonid kõrgemale vaimsele tasandile ja tuues füüsilisse kehasse uut energiat.
Aragoniit soojendab jäsemeid, juhtides energiat läbi keha. Tervendab luid, aitab kaltsiumi omastada ja taastab lülivaheketaste elastsuse. Leevendab ka valu. Aragoniit peatab öised tõmblused ja lihaskrambid. Tugevdab immuunsüsteemi ja reguleerib liiga kiiresti kulgevaid protsesse. On kasulik hajevil inimeste kehasse tagasitoomisel.