Akvamariin ripats


Mõõdud: 2.3,5cm
Loodusliku kivina võivad värvid ja lõige kristallide lõikes veidi erineda, muutes igaühe neist täiesti ainulaadseks.

AKVAMARIIN on julguse kivi. Selle rahustavad energiad vähendavad stressi ja vaigistavad meelt. Harmoniseerib ümbrust ja kaitseb saasteainete eest. Usutakse, et akvamariin tegutseb vastu pimedusejõududele ja nõutab valgusevaimudelt soosingut.
Psühholoogiliselt tõmbub akvamariin tundlike inimeste poole. Sel on vägi teistes sallivust tekitada. Aitab hukkamõistust üle saada, annab tuge igaühele, kes on hõivatud vastutusest, ja julgustab vastutust enda peale võtma. Akvamariin kujundab õiglase, visa ja dünaamilise isiksuse. Aitab kõrvaldada vanad, ennasthävitavad programmid.
Akvamariin rahustab meelt, eemaldades kõrvalised mõtted. Filtreerib ajusse jõudvat teavet ja teravdab taju, teritab intellekti ja korrastab segadust. Tänu võimele viia lõpetamata asi lõpule on akvamariin kasulik sulgemiseks kõikidel tasanditel. See toob selgust blokeeritud suhtlemisse ja suurendab eneseväljendusoskust. Sellest kivist on kasu sügavale peidetud emotsionaalsete seisundite mõistmisel ja oma sisemiste tunnete tõlgendamisel. Kivi leevendab hirme ja suurendab tundlikkust.
Vaimselt tervendab akvamariin intuitsiooni ja avab selgeltnägemise. Oivaline meditatsioonikivi, mis aktiveerib teadvuse kõrgemad olekud, suurendab spirituaalset teadlikkust ning innustab inimkonda teenima.
Akvamariin kaitseb aurat ja korrastab tšakraid, puhastades kurgutšakrat ja luues sideme kõrgema tasandiga. Tasakaalustab vaimset ja füüsilist energiakeha.
Akvamariin on kasulik valusa kurgu, paistes näärmete ja kilpnäärmeprobleemide korral. Harmoniseerib ajuripatsit ja kilpnääret, reguleerides hormoone ja kasvu. Sel kivil on üldine toniseeriv mõju. Akvamariin tugevdab keha puhastavaid organeid ning tervendab silmi, lõualuud, hambaid ja magu. Aitab ära hoida lühi -ja kaugnägelikkust ning rahustab ülereageerivat immuunsüsteemi, leevendades autoimmuunhaigusi.