Rubiin hõbe ripats 48€

Tähtrubiin ripatsi mõõdud: 2,3x1,2cm
Kaal: 4,06g

925 hõbe 

Kivid võivad varieeruda värvilt.

RUBIIN on suurepärane energiat ja jõudu lisav kivi. Tugevdades elutahet, energiseerib ja tasakaalustab rubiin meie energiavälju. Vahel võib üle stimuleerida ülitundlikke või kergesti ärrituvaid inimesi. Rubiin võimendab elujanu, kuid mitte kunagi enesehävituslikku eluviisi. Aitab leida sobivat motivatsiooni tegutsemiseks ning püstitada realistlikke eesmärke. Rubiin ergutab südametšakrat ning tasakaalustab südant. Julgustab edasiliikumist mööda rõõmuteed. See kivi pakub võimsat kaitset psüühilise rünnaku ning südameenergia vampirismi korral. Stimuleerib käbinääret, aitab näha positiivseid unenägusid ning muuta selgemaks visualiseerimisvõimet. Rubiin on ka küllusekivi, mis aitab säilitada rikkust ning hoida alal armastust ja kirge.
Psühholoogiliselt toob rubiin esile peidetud viha või teeb nähtavaks negatiivse energia – et seda transformeerida ja puhtaks valguseks muuta, inniustab kõike negatiivset oma teelt eemaldama. Rubiin toob meis esile juhiomadused.
Vaimselt toob rubiin esile positiivse ja vapra meeleseisundi. Rubiin teravdab mõistust, aitab olla ülimalt ärkvel ning jääda keskendunuks. Tänu selle kivi kaitsvatele omadustele lisab rubiini kandmine või peos hoidmine teile jõudu, kui peate enese ja oma tõe eest seisma.
Emotsionaalselt on rubiin dünaamiline kivi, võimendab kirge ja seksuaalsust ning seob seksuaalenergiat südamega.
Füüsilisel tasandil saab rubiin jagu väsimusest ja letargiast ning lisab potentsi ja elujõudu. Ja ka vastupidi - rahustab üliaktiivsust.
Rubiin viib mürgid organismist, verest ja lümfist välja ning ravitseb palavikku, nakkushaigusi ja vereringehäireid. On ülimalt kasulik südamele ja vereringesüsteemile. Ergutab neerupealseid, neere, suguelundeid ja põrna.