Päikesekivi hõbe ripats 65€

Kaal: 6,0g
Mõõdud: 2x1,6 kivi osa, üldpikkus 3,2cm
Hõbe 925

PÄIKESEKIVI
annab elurõõmu ja hea enesetunde ning tugevdab intuitsiooni. On rõõmurikas ja sära inspireeriv kivi. Kui elumõnu on kadunud, taastab päikesekivi selle ja aitab teil enda eest hoolitseda. Puhastades kõiki tšakraid ning tuues sisse valgust ja energiat, laseb see kivi teie tõelisel olemusel särama lüüa. Traditsiooniliselt on see ühendatud heatahtlike jumalatega ning vedamise ja jõukusega. On ka alkeemikute kivi, mis toob kaasa sügava ühenduse valgusega ning päikese taastava jõu meditatsiooni ajal ja igapäevaelus. Päikesekivi on ülimalt kasulik teiste inimestega ühendavate "konksude" eemaldamisel, on need konksud siis tšakrate või aura küljes. Need võivad olla vaimsel või emotsionaalsel tasandil ja võivad pärineda omanikuinstinktiga vanematelt, lastelt või armsamatelt. Need tõmbavad teid energiast tühjaks. Päikesekivi pöörab tagasi kontakti teise inimesega ja on erakordselt kasulik sidemete katkestamisel. Hoidke päikesekivi koguaeg enda juures, kui teil on raske öelda ei ja kui te pidevalt ohverdate end teiste heaks. Kõrvaldades liigsõltuvuse, kergendab see kivi eneseõigustamist, sõltumatust ja elujõudu. Kui teid hoiab tagasi viivitamine, saab päikesekivi sellest jagu.
Emotsionaalselt mõjub päikseskivi antidepressandina ja tõstab meeleolu. See on iseäranis tõhus aastaaegadest mõjutatud häirete puhul, valgustades talvist pimedust. Vabastab tundest, et teile on liiga tehtud, et teid on pandud ebasoodsasse olukorda ja hüljatud. Kõrvaldades keelud ja otsustamatuse, pöörab päikesekivi ebaõnnestumistunde vastupidiseks ning suurendab eneseusku ja eneseväärikust. Tugevdades optimismi ja entusiasmi, laseb päikesekivi lülituda positiivsele suhtumisele.
Päikesekivi ergutab enesetervendamise jõudu, reguleerib autonoomset närvisüsteemi ja tasakaalustab kõiki elundeid. Ravitseb kroonilist kurguvalu ja leevendab maohaavandeid. Olles eriti hea aastaaegade mõjust tingitud häirete korral, vähendab päikesekivi igasugust depressiooni.