Oliviin hõbe ripats 55€

Mõõdud: 15x22mm
Hõbe 925
Kaal: 2,61g
Hõbekett ei kuulu komplekti

OLIVIIN, PERIDOOT, KRÜSOLIIT on võimas puhastaja. Muistsetel aegadel arvati, et oliviin hoiab eemale kurjad vaimud. Praegu kasutatakse seda aura kaitsmiseks. Vabastades ja neutraliseerides mürke kõigil tasanditel, puhastab see eeterkeha, füüsilist keha ja meelt. Avab, puhastab põhjalikult ja aktiveerib südant ning päikesepõimikutšakrat, vabastades nn. vana pagasi. Kivi vabastab taagast, süütundest ja kinnismõtetest. Oliviin õpetab, et inimestest või minevikust kinnihoidmine on viljatu tegevus. Näitab kuidas vabastada end välistest mõjutustest ja loota juhatust omaenda kõrgematelt energiatelt. See kivi laseb lahti negatiivsed mustrid ja vanad vibratsioonid, nii et võib üle minna uuele sagedusele. Kui olete oma psüühikaga vaeva näinud, abistab oliviin teid kiirel edasiliikumisel. See nägemuslik kristall aitab teil aru saada teie määratusest ja vaimsest eesmärgist. Eriti kasulik on see ravitsejatele. Psühholoogiliselt leevendab oliviin armukadedust, rahutust, vimma ja viha ning vähendab stressi. Suurendab eneseusaldust ja enesekehtestamist, kuid agressiivsuseta. Kasvamist motiveerides aitab oliviin ellu viia vajaliku muutuse. On abiks minevikku vaatamisel, et leida head oma kogemustes, ja õpetab endale andestama. Kivi loob psühholoogilise selguse ja heaolu. See on häälestatud vaimse tõe saavutamisele ja reguleerib elu tsükleid.
Vaimselt tervendab oliviin meelt ja avab selle uutele teadlikkuse tasandile. Kõrvaldab letargia, juhtides tähelepanu kõigele sellele, mis te teadlikult või alateadlikult olete hooletusse jätnud. Oliviini abiga võite möönda oma vigu ja edasi liikuda. Aitab teil võtta vastutust oma elu eest, eriti kui usute, et " see kõik on kellegi teise süü ". Oliviini mõjul võivad rasked suhted suuresti paremaks muutuda.
Oliviinil on toniviseeriv mõju. Ravitseb ja taastab kudesid, tugevdab ainevahetust ja on kasulik nahale. Toetab südant, harknääret, kopse, sapipõit, põrna, soolestikku, parandab haavandeid ning tugevdab silmi.