Musta Turmaliini ja Spinelli hõbe ripats 140€

Mõõdud: 5*4cm
Hõbe 925
Kaal: 15,87g
Kolmnurkset skoori ristlõiget ümbritseb seitse väikest musta spinelli.

MUST TURMALIIN viib negatiivse energia kehast välja. Ta on nagu kilp, mis kaitseb kahjulike psüühiliste mõjude eest. Heaks kaaslaseks neile, kel tuleb viibida keskkonnas, mis on täis raskeid ja halbu tundeid. Neutraliseerib ja likvideerib negatiivseid emotsioone – viha, armukadetust vms. – ka oma kandja aurast. Kivi õpetab, kuidas hoida hinge sisemist valgust ka kõige pimedamas ümbruskonnas.
Turmaliin loob tasakaalu ja ühendab materiaalse ja vaimse tasandi. Suurendab inimese kiirgust ja valgusjõudu, andes talle suurema tundlikkuse ja mõistmise. Turmaliin on kaitsekivi ja seotud armastusega. Õnn ja võidud armastuses nii meestel kui ka naistel.
SPINELL on kaunis kristall, mis uuendab energiat, annab rasketes olukordades julgust ja noorendab. Avab tšakrad ja kergendab kundalini energia liikumist mööda lülisammast üles. Psühholoogiliselt võimendab spinell isiksuse positiivseid aspekte. Aitab edu saavutada ja seda alandlikult vastu võtta.
Must spinell pakub mõistmist materiaalsete probleemide puhul ja annab teile visadust jätkata. See on kaitsev värvus ja maandab energiat, et tasakaalustada kundalini tõusu.