Krüsokolla ripats 120€

Mõõdud: 4,7x3,5cm
Kaal: 22,23g
Hõbe 925

Põhiomadused: tervendus, elujõud, armastus, rahu, suhtlemine, stress, naiselikkus, intuitsioon, selgeltnägemine, meditatsioon

Krüsokolla on rahustav ja toetav kivi, puhastab ja annab kõikidele tšakratele uut energiat, joondades neid jumalikkusega, aitab mediteerida ning suhelda. Majast eemaldab krüsokolla igat liiki negatiivset energiat. Krüsokolla aitab teil muretsemata leppida olukorraga, mis on pidevalt muutuv, tuues teisse suurt sisemist tugevust. See tuleb kasuks konarlikuks muutunud suhetele, stabiliseerib ja ravitseb mõlemat, nii kodu kui ka inimestevahelisi suhteid. Päikesepõimikust  tõmbab kivi välja negatiivseid emotsioone ja süütunnet pöörates ümber purustava emotsionaalse programmi. Südametšakral ravib südamevalu ja suurendab armastamisvõimet. Kurgu kohal parandab suhtlemist, kuid samas aitab teil taibata millal vaikida. Kolmandal silmal avab  nägemusi ja teadmisi.

Psühholoogiliselt tugevdab krüsokolla eneseteadlikkust ja sisemist tasakaalu, tuues usaldust ning tundlikkust. Suurendab isiklikku väge ja inspireerib loovust, aitab ületada foobiaid, tõmbab välja negatiivsust ning annab motivatsiooni neile, kellel see puudub. 

Vaimsel tasandil  vähendab mentaalseid pingeid ja aitab teil säilitada külma verd, soodustab tõerääkimist ja erapoolestust. Emotsionaalselt leevendab süütunnet, tuues kaasa emotsionaalset rõõmu.

Krüsokolla ravib artriiti, luuhaigusi, lihasspasme, seedetrakti, haavandeid, verehaigusi ja kopsuprobleeme, vabastab mürkidest maksa, neerud ja soolestiku. Kivi toob verre ja kopsude rakulisse ehitusse uut hapnikku, andes suuremat kopsu ja hingamismahtu, taastab pankreast, reguleerib insuliinitaset ja tasakaalustab verd. Krüsokolla tugevdab lihaseid ning leevendab lihaskrampe. Oma jahutava mõju tõttu ravitseb põletikke, eriti kurgus ja mandlites, alandab vererõhku ja leevendab põletusi. Kivi kergendab artriidivalu, tugevdab kilpnääret ja on kasulik ainevahetusele. Suurepärane kivi naistele, aitab premenstruaalsündroomi ja menstruaalkrampide korral.