Zaphir tuulekellad - Blue Moon (talv) 66€

Valmistatud Prantsusmaal looduslikest taaskasutatavatest materjalidest.
Resoneeriva toru kõrgus: 12,5 cm
Toru läbimõõt: 6,5 cm
Kogupikkus (riputusrõnga ülaosast kuni tuulepüüdja ​​põhjani: 40 cm

BLUE MOON - (D F A B C E A # C) pentatooniline - TALV

https://soundcloud.com/mareike-2346/zaphir-blue-moon


Zaphiri kaunid mustrid ja lai värviskaala saavutatakse marmoreerimisega (maalitehnika, millega imiteeritakse marmori mustrit), mis annab Zaphiri kelladele oma ainulaadse välimuse.

Sarnaselt kuulsate Koshi tuulekelladega töötavad ka Shanti Zahpiri kellad (üle 30 aasta maailmakuulsad) sarnasel põhimõttel, kuid näevad välja väga erinevad. Oma pehmete ja lõõgastavate helidega on Zaphiri kellamängud aastate jooksul muutunud suurepärasteks lõõgastumise, jooga ja meditatsiooni instrumentideks. See kaunis helide ja värvide mäng avab su meeled ja toob sulle sisemist rahu.
Kaheksa käsitsi häälestatud varrast on ühendatud keskse metallrõngaga. Klaaspendel lööb vardadesse, mida resonantstoru võimendab rikkalikuks ja resonantseks akustiliseks kogemuseks. Puidust ümbris on kujundatud kasutades "Kuldset tooni", mis pole mitte ainult esteetiliselt meeldiv silmadele, vaid tagab ka optimaalse heli võimenduse.
Häälestatud nootidele G, A, B, D, A, G, B, D G-duuri skaala heliga. See tähistab kevade hooaega - see helge nootide kombinatsioon meenutab värsket hommikut.
Värviline väliskülg on loodud spetsiaalse õlimarmoriseerimistehnoloogiaga ja on kaetud vahaga, andes igale kellamängule ainulaadse välimuse.
Kuigi see sobib kasutamiseks välitingimustes, võivad ekstreemsed niisked tingimused kella kahjustada. Nii, et hoidke seda kindlasti kohas, mis pole elementidele liiga avatud.
Õhukesed purustatud ja pressitud pika kiu tselluloidplaadi kihid loovad ideaalsed akustilised omadused sooja tämbri ja kristalliliste helide jaoks, mille poolest Zaphir Chimes on tuntud. Enamik kasutatavatest materjalidest on looduslikud, ümbertöödeldavad ja EEG päritolu / standarditega. Resonantstoru kaitsvad laki- ja värvikihid on ökoloogilised. Puitdetailid on kaetud vahaga.