The Good Tarot - Collette Baron-Reid 35€

Kui Colette Baron-Reid hakkas peaaegu 30 aastat tagasi esmakordselt professionaalseid lugemisi tegema, kasutas ta intuitiivse juhendamise allikana traditsioonilist tarot. Nüüd on ta võtnud klassikalise vormi ja andnud sellele moodsa käigu, jooniste ja tähendustega, mis on keskendunud ümberkujundamisele ja isiklikule kasvule.
Tuginedes sajanditetagusesse ennustamissüsteemi, on The Good Tarot psüühiline ülesehitus, mis on lihtsam ja kaasaegsem, juurdunud kaasaegsesse positiivsesse psühholoogiasse ja mille eesmärk on väljendada kõige kõrgemat hüvet kõigile. Tekis sisalduvaid 78 kaarti loetakse inimkogemuse arhetüüpseteks aspektideks. "The Good Tarot" aluseks on neli elementi. Põhiline erinevus tavapärastest tekkidest on see, et kaartidel on kõik sõnumid kirjutatud positiivse kinnitusena praeguses olukorras, mitte aga ennustuste, juhiste või hoiatustena. Need, kes kaarte soovitatud viisil kasutavad, saavad oma energia kohe ja isiklikult integreerida.
Kõik tahavad juhiseid ebakindluse ajal, pimedas paistab tuli, kirjutab Colette. Hea Tarotis on eriti kasulik, kui tunnete end kadununa, soovite kinnitust oma suuna kohta, olete mures tehtud valikute tulemuste pärast või otsite oma oludest paremat mõistmist. Asi on tõe paljude vormide äratundmises ja varjuga kaasneva valguse nägemises, et saaksite aidata valgusel selle sära suurendada.