Moonology Oracle Cards 21€

Töötage Kuu jõuga, et saada oma elust selgust, teha teadlikke otsuseid ja viia positiivseid muutusi sinna, kus seda kõige rohkem vajatakse!

Kuu faasid ja tähtede asukoht mõjutavad võimsalt meie igapäevaelu. Astroloog Yasmin Boland on Kuu mõju meie elule ekspert ja teab positiivsete tulemuste saamiseks selle faasidega töötamise nippe. Pärast oma raamatu "Moonoloogia" populaarsust on ta loonud selle oraakeliteki, et tuua rohkem vastuseid ja juhiseid neile, kes tunnevad seost või on huvitatud Kuu loodusmaagiaga töötamisest.
Tekis olevad kaardid pakuvad vastuseid kasutaja küsimustele nende elu kohta ning pakuvad õpetusi kuu faaside ja kuupositsioonide kohta. Kaardid saavad nime vastavalt kuufaasile (täiskuu, noorkuu, veerandkuu, poolkuu, superkuu) või tähesärkides või majades asuvate kuupositsioonide järgi. Iga kaart näitab, kuidas selle kuupositsiooni energia on seotud mõne eluvaldkonnaga, sealhulgas elu eesmärkide, suhtlemise, suhete, uute alguste, tervise, armastuse, töö, unistuste, tervenemise, edu, pere, kodu, raha, reisimise ja sõbrad. Kaardid pakuvad ka juhiseid meetmete võtmiseks või asjade läbimõtlemiseks. Maagiliste ja müstiliste illustratsioonidega on see tekk ilus ja tark kaaslane neile, kes soovivad Kuu jõudu rakendada!