Crystal Mandala Oracle: Channel the Power of Heaven & Earth 28€

Pakis on 54 kaarti ja 256 leheküljega raamat.

See ainulaadne oraakli kaardipakk on kodeeritud kristallsagedustega ja inglitega, ülestõusnud meistrite ja jumalannade kõrge vibratsioonienergiaga, et anda teile võimalus suunata taeva ja maa jumalikku tervendavat jõudu.
Töötage Jane Marini elavate kristallmandalatega, nagu on kajastatud Alana Fairchildi populaarsetes raamatutes Crystal Angels 444, Crystal Masters 333 ja Crystal Goddesses 888. Alana jagab inglite, meistrite ja jumalannade armastavaid vaimulikke juhiseid, mis aitavad teil kristallide sagedusi integreerida ja kõrgemaid olendeid, keda on kõigil kaartidel kujutatud. Kristallinglid aitavad teil tervendada oma keha, vaimu ja hinge. Kristallmeistrid toetavad teie vaimset kasvu ja aitavad teil vaimseid katseid ja initsiatsioone edukalt läbida. Kristalljumalannad annavad teile õiguse kehastada oma vaimu ja väljendada maailmas oma hinge eesmärki.

See võimas tekk suurendab teie ühendust kõrgemate olendite pühade maailmade ja kristallienergiaga, avab teie südame jumalikule ilule ja annab teie hingele armastava teadvuse.