Black Moon Astrology Cards 35€

Pakis 52 kaarti ja juhend.
Autor: Susan Sheppard
Suurus:   125 x 170 mm

Unikaalne ennustamis kaardipakk, mis põhineb muistsel öötaeva tõlgendamise alustel ja teadmistel, et anda teile juurdepääs taeva tarkusele.
Öise taeva tõlgendamise iidsele teadmistelele tuginedes annavad need astroloogikaardid teile juurdepääsu ülaltoodud taevas olevale tarkusele. Planeetide ja tähtede liikumised peegelduvad Maal toimuvates ning mõjutavad meie elu, keha, hinge ja saatust.
Teaduse ja kunstina paljastab astroloogia teadmised ja tarkused, mis on sõna otseses mõttes tähtedes kirjutatud. Viiskümmend kaks ennustamiskaarti põhinevad horoskoobi kõige olulisematel paigutustel, muutes selle põhjalikuks ennustamis- ja eneseteadlikkuse tekiks. 184-leheküljeline juhend sisaldab teavet paljude astroloogiliste mõjutuste kohta, sealhulgas planeedite, kuuvarjutuse ja kuu sõlmede kohta. Nende kaartide lugemiseks ei pea te astroloog olema. Kuna sellel kaardipakil on jagav tähendus, võtmesõnad ja taro-vastavus igale kaardile, muudab see astroloogia põhimõtted ja ilmutused kõigile kättesaadavaks.