Turmaliin palvehelmed 47€

          
Koosneb 108st helmest, läbimõõduga 0,6cm
Kaal: u. 44g

Palvehelmeste otstarve on hõlbustada palvete lugemist. Helmeid loendatakse sõrmede vahel automaatselt, võimaldades paremini keskenduda palvetele.

Turmaliinil on puhastav ja maandav efekt ning see kaitseb igasuguse negatiivse energia ja kiirguse eest. Maandab vaimset energiat, puhastab ja tasakaalustab kõiki tšakraid ning moodustab kaitsva kilbi ümber keha. Turmaliini peetakse šamaanide kiviks, mis toob kaitse rituaalide ajal. Seda saab kasutada tuleviku ennustamiseks ja seda on traditsiooniliselt kasutatud, et osutada süüdlasele või rasketel aegadel hädade põhjusele, ning näidata õiget suunda edasiliikumiseks. Must turmaliin juhib negatiivse energia kehast välja. Ta on nagu kilp, mis kaitseb kahjulike psüühiliste mõjude eest, loitsude ja pahasoovijate ning igat liiki negatiivse energia eest. Heaks kaaslaseks neile, kel tuleb viibida keskkonnas, mis on täis raskeid ja halbu tundeid. Neutraliseerib ja likvideerib negatiivseid emotsioone – viha, armukadetust vms. – ka oma kandja aurast.

Turmaliin on kasulik ravitsemisvahend., puhastab aurat, kõrvaldab blokaade, hajutab negatiivset energiat ja näitab probleemidele lahendust. On suurepärane tšakarte tasakaalustamiseks ja ühendamiseks. Füüsilisel tasandil korrastab see meridiaane. Turmaliinil on väga suur ühtivus deevade energiaga ning see on ülimalt kasulik aia ja taimede jaoks. Võib tegutseda kui looduslik putukamürk, hoides eemal kahjureid, pinnasesse maetult aga soodustab kõigi teraviljade kasvu ja tervist.
Psühholoogiliselt abistab turmaliin enese ja teiste mõistmist, viies teid sügavale iseendasse, tugevdades eneseusaldust ja vähendades hirmu. Hävitab igasuguse ohvriks olemise tunde ja tõmbab ligi inspiratsiooni, kaastunnet tolerantsi ning rikkust.
Turmaliin on võimas vaimne tervendaja, tasakaalustades paremat ja vasakut ajupoolkera ning muutes negatiivsed mõttemallid positiivseteks. See kivi korrastab ja tasakaalustab vaimsed protsessid, tšakad ja biomagnetilise välja. Aitab ravitseda paranoiat ja düsleksiat, parandades ka käe ja silma koostööd ning kodeeritud informatsiooni mõistmist ja sellega töötamist.
Füüsiliselt vabastab turmaliin pinge, mis muudab ta kasulikuks lülisamba joondamisel. Tasakaalustab mehelikku ja naiselikku energiat kehas.
Turmaliin suurendab energiavoogu, muutes turmaliini oivaliseks tervendavaks, energiat suurendavaks ja blokaade kõrvaldavaks kristalliks. Ühendudes juurtšakraga maandab see energiat ja suurendab füüsilist elujõudu, hajutades pinget ja stressi.   

Mala
Helmeste nööri kasutatakse peamiselt ette loetavate mantrate loendamiseks. Seega on sellel tegelikult sama funktsioon nagu rosariil(katoliku palvehelmed). (Pool)vääriskividest, pärlitest, bodhi seemnetest või puidust valmistatud helmed sobivad mitmeks otstarbeks, igasuguste mantrate või muude palvete lugemiseks. Nöör on kõigi malade jaoks ühesugune ja peaks koosnema üheksast niidist, mis sümboliseerivad Buddha Vajradharat ja kaheksat bodhisatvat. Suur rant lõpus esindab tarkust, mis mõistab täielikku tühjust ja silindriline rant selle kohal on tühjus ise. Koos sümboliseerivad nad, et kõik vastased on võidetud.
108 helmest koosnevat malat kasutatakse mantrate lugemiseks või laulmiseks. Number 108 on ideaalne number kõigil eesmärkidel. On oluline, et meie mõtted oleksid mantrat lugedes või lauldes puhtad. Mantra on salajaste jõudude praktiline kasutamine, mis meid edasi viivad. Mantra on tähestiku tähtede kogum. Mõju saavutatakse mantra kordamise kaudu, see muutub seda sügavamaks, mida kauem seda korrata. Olulise tähtsusega on ettekandmisel tekkiv heli. See heli tekitab ja loob inimeses ainulaadse vaimse kogemuse. Öeldakse, et mantra on nagu inimene, enne tegeliku efekti saavutamist tuleb läbida mitu etappi: "vaimsete kogemuste puhastamine". On mitmeid mantraid, millel on oma potentsiaalne jõud iseendas, neid mantraid võib edasi anda ainult Meister initsiatiivile. Need on nn."Siddha mantrad".