Palo Santo mala 57€

Helmeste suurus: 0,9cm
Aromaatne Palo Santo mala 108 helmestega, sealhulgas Guru helmestega.
See Palo Santo pärineb Peruu põllumajandus- ja niisutusministeeriumi (SERFOR) hallatavatest ja sertifitseeritud metsadest. Kasutatakse ainult looduslikult langenud Palo Santo puid ja oksi, mis on maal püsinud vähemalt 3–4 aastat. See saagikoristusviis ei kahjusta loodust ja kasutab ainult rikkaliku aroomiga puitu.

Palo Santo on Lõuna-Ameerikast pärit looduslik puu, nimetatakse seda ka "Püha Puu".  Tuntud on Palo Santo puu oma energeetiliselt puhastava ja õnne ligimeelitava toime poolest. Palo Santo ergutab loovust, pakub kaitset, eemaldab halba energiat ning toob õnnistust, rõõmu, armastavat energiat ja head õnne. Palo Santo palvehelmeid on hea kasutada meditatisiooni ajal. Aitab tõsta vibratsioonitaset ja saada paremat ühendust Maa ja iseendaga. Füüsilisel tervendamisel aitab Palo Santo leevendada külmetushaiguste sümptomeid, stressi, peavalu, ärevust, põletikke ja emotsionaalseid traumasid. 
Isiklik mala on hea ja kasulik vahend mediteerimiseks, aitab kaasa paremale keskendumisele ja teadvuse säilitamisele meditatsioonis. Veelgi enam, kui kasutate malat regulaarselt oma isikliku mantraga, neelab see meditatsiooni vibratsioone ja mala tunneb end lõpuks teie olulise osana.
See kaunis mala on täielikult käsitsi valmistatud SERFORi sertifikaadiga Palo Santo puidust ja sellel on ilus, pehme magus-vürtsikas palo santo lõhn, millel on rahustav ja kaitsev toime.

Mala on algselt hinduistlik ja budistlik vahend palvetamiseks ja meditatsiooniks. Seda kasutatakse mantrate lugemiseks meditatsiooni ajal. Mantra on sageli sanskriti keelest pärit sõnade kogum, mida korratakse mitu korda - traditsiooniliselt 108 korda. Kordamise ajal tuleks keskenduda sõnade tähendusele ja vibreerimisele, kombineerituna võimaliku kaasneva visualiseerimisega. Sellises meditatsioonipraktikas treenides saavad mõtted puhata ja keha lõdvestub. Tänapäeval kantakse mala ka aksessuaarina.


Tehnilised andmed:
Looduslik toode, kuju ja värv võivad pildil olevast veidi erineda.
Kuna need on valmistatud töötlemata puidust, võivad ehted aja jooksul värvust muuta, vältige ka liigset kokkupuudet veega.