Lasuriit palvehelmed 46€

          
108 helmest, läbimõõduga 0,6cm
Lasuriit on sügav sinine kivi, millel on kuldsed püriidi niidid, mida traditsiooniliselt kasutavad Egiptuse preestrid, kuningad ja sõdalased. Kivi edendab autentsust, selgeid teadmisi, vaimset arusaamist, sisemist rahu ja rahulolu. Lasuriit lihtsustab suhtlemist ja paranemist nii füüsiliselt kui ka emotsionaalselt. Leevendab kurgu, hääle, kilpnäärme, peavalu, vererõhu ja ekseemi kaebusi.
  Lasuriit soodustab vaimset arengut, annab meelerahu ja tasakaalu ning ergutab teadvust. Tema mõjuväljas õnnestub paremini mõista ja lahendada alateadvusse peidetud probleeme, luua ühtsustunnet ja säilitada otsusekindlust. Lasuriiton alati olnud üksinduses elavate inimeste ja meditatsiooni kivi, sest ta suurendab meele jõudu ja tundlikkust ning aitab mõtted sissepoole pöörata. Lasuriit vabastab meele vanadest mõttemallidest, hirmudest ja pingetest, luues parema ühenduse tunnete ja mõtete vahele. Ta annab ka unistuste teostamiseks julgust. Kivi harmoniseerib kõigi energiakeskuste avanemist ja puhastab aurat karma koormast. Lasuriit aktiviseerib oma kandja vaimseid võimeid ja teadlikult kasutades loob ühenduse vaimsete õpetajatega.
Lasuriit on üle maailma tuntud kui armastust ja sõprust, õnne ja mängulisust soosiv kivi, mis aitab kaasa ootamatute plaanide ja kavatsuste täitumisele.