Lasuriit palvehelmed 46€

108 helmest, läbimõõduga 0,6cm
Malade helmed võivad varieeruda värvilt.
Palvehelmeste otstarve on hõlbustada palvete lugemist. Helmeid loendatakse sõrmede vahel automaatselt, võimaldades paremini keskenduda palvetele.

Lasuriit on sügav sinine kivi, millel on kuldsed püriidi niidid, mida traditsiooniliselt kasutavad Egiptuse preestrid, kuningad ja sõdalased. Kivi edendab autentsust, selgeid teadmisi, vaimset arusaamist, sisemist rahu ja rahulolu. Lasuriit lihtsustab suhtlemist ja paranemist nii füüsiliselt kui ka emotsionaalselt. Leevendab kurgu, hääle, kilpnäärme, peavalu, vererõhu ja ekseemi kaebusi.
Lasuriit soodustab vaimset arengut, annab meelerahu ja tasakaalu ning ergutab teadvust. Tema mõjuväljas õnnestub paremini mõista ja lahendada alateadvusse peidetud probleeme, luua ühtsustunnet ja säilitada otsusekindlust. Lasuriit on alati olnud üksinduses elavate inimeste ja meditatsiooni kivi, sest ta suurendab meele jõudu ja tundlikkust ning aitab mõtted sissepoole pöörata. Lasuriit vabastab meele vanadest mõttemallidest, hirmudest ja pingetest, luues parema ühenduse tunnete ja mõtete vahele. Ta annab ka unistuste teostamiseks julgust. Kivi harmoniseerib kõigi energiakeskuste avanemist ja puhastab aurat karma koormast. Lasuriit aktiviseerib oma kandja vaimseid võimeid ja teadlikult kasutades loob ühenduse vaimsete õpetajatega.
Lasuriit on üle maailma tuntud kui armastust ja sõprust, õnne ja mängulisust soosiv kivi, mis aitab kaasa ootamatute plaanide ja kavatsuste täitumisele.      
       Mala
Helmeste nööri kasutatakse peamiselt ette loetavate mantrate loendamiseks. Seega on sellel tegelikult sama funktsioon nagu rosariil(katoliku palvehelmed). (Pool)vääriskividest, pärlitest, bodhi seemnetest või puidust valmistatud helmed sobivad mitmeks otstarbeks, igasuguste mantrate või muude palvete lugemiseks. Nöör on kõigi malade jaoks ühesugune ja peaks koosnema üheksast niidist, mis sümboliseerivad Buddha Vajradharat ja kaheksat bodhisatvat. Suur rant lõpus esindab tarkust, mis mõistab täielikku tühjust ja silindriline rant selle kohal on tühjus ise. Koos sümboliseerivad nad, et kõik vastased on võidetud.
108 helmest koosnevat malat kasutatakse mantrate lugemiseks või laulmiseks. Number 108 on ideaalne number kõigil eesmärkidel. On oluline, et meie mõtted oleksid mantrat lugedes või lauldes puhtad. Mantra on salajaste jõudude praktiline kasutamine, mis meid edasi viivad. Mantra on tähestiku tähtede kogum. Mõju saavutatakse mantra kordamise kaudu, see muutub seda sügavamaks, mida kauem seda korrata. Olulise tähtsusega on ettekandmisel tekkiv heli. See heli tekitab ja loob inimeses ainulaadse vaimse kogemuse. Öeldakse, et mantra on nagu inimene, enne tegeliku efekti saavutamist tuleb läbida mitu etappi: "vaimsete kogemuste puhastamine". On mitmeid mantraid, millel on oma potentsiaalne jõud iseendas, neid mantraid võib edasi anda ainult Meister initsiatiivile. Need on nn."Siddha mantrad".