Kristalltuled - Tselestiit 23€

Tulede pikkus 227cm.
USB-pistikuga
Sellel valgustil on 20 kristallkivi, mis kiirgavad sooja kutsuvat sära, mis on ideaalne hubase õhkkonna loomiseks teie magamistoas, elutoas või mis tahes siseruumis.  

Valgustage mis tahes piirkonda Crystal Enchantment LED-valgustitega!
Nautige Tselestiidi rahulikku, taevasinist sära. Need tuled kutsuvad esile rahu ja sügava ühenduse vaimse valdkonnaga, muutes need ideaalseks valikuks meditatsiooni pühamuteks või rahuliku magamistoa õhkkonna loomiseks.
Laske oma loovus valla, asetades need lummavad kivid klaaspurki hubaseks öökapivalgustiks või lummava atmosfääri loomiseks ümber voodi või toa.

TSELESTIIT viib teid vaimsuse lõputusse rahusse ja kontakti inglite maailmaga. Tselestiidil on kõrge vibratsioon ja see on Uue ajastu jaoks õpetaja. See on läbi imbunud jumalikust energiast. Algatab hüppelise vaimse arengu ja sunnib teid liikuma valgustatuse poole. Kasulik kivi selgeltnägemise stimuleerimisel, unenägude meenutamisel ja kehavälistel rännetel. Tselestiidi imekaunis kristall edendab südamepuhtust ja tõmbab ligi head õnne. Tervendab aurat ja toob ilmsiks tõe. See on kivi, mis loob tasakaalu ja keskendatust. Tselestiidis sisalduv sügav rahu aitab konflikte lahendada ja pingelistel aegadel harmoonilist õhkkonda säilitada. Tselestiit võib parandada halvasti toimivaid suhteid, avades ruumi rahumeelseks läbirääkimiseks. Tselestiit on loov kivi, eriti kasulik kunstis. Psühholoogiliselt jagab tselestiit leebet tugevust ja tohutut sisemist rahu, vaatamata sellele, et kehutab rohkem uusi kogemusi vastu võtma. Õpetab usaldama jumalikku lõpmatut tarkust. Oma rahustava mõjuga võib tselestiit jahutada möllavaid emotsioone.
Vaimsel tasandil rahustab ja tervendab tselestiit meelt, hajutades muresid ning edendades vaimset selgust ja sujuvat suhtlust. Abistab keeruliste ideede analüüsil. Kivi ühendab intellekti instinktiga ja tugevdab vaimset tasakaalu. Kolmandale silmale asetetuna avab tselestiit ühenduse universaalsete energiatega. Annab tarkust kogu looduga rahulikuks kooseksisteerimiseks ja sisaldab kõikehõlmava harmoonia võimalikkust.
Tselestiit on suurepärane tervendaja, mis lahustab valu ja toob armastust. Leevendab silma -ja kõrvahädasid, eemaldab mürke ja korraldab rakke. Selle rahustav mõju vähendab lihaspinget ja summutab meelepiina. Nagu kõik sinised kristallid, on tselestiit tõhus lurgutšakra avaja ja sellega seotud füüsilise haigusteseisundite ravitseja.
pange kristall vajalikule kohale või kasutage meditatsioonis ja maagilise kristalli pealt tuleviku ennustamises. Suur tselestiiditükk ruumis kõrgendab sealseid vibratsioone. Ärge paigutage seda otsese päikesevalguse kätte, võib pleekida.