Püramiid Soolalamp 25€

Valge soolalambi püramiid  USB + LED
Kõrgus: 9cm
Kaal: 400g
See arvutisõbralik mini meeleolu soolalamp on väga energiasõbralik. Komplektis on USB-kaabel koheseks kasutamiseks.
Andekad käsitöölised ja kunstnikud valivad, nikerdavad ja kujundavad hoolikalt soolalampide loomisel kasutatavaid ainulaadseid soolakristalle. 
Aitab puhastada õhusaastet, on looduslik õhuniisutaja, soodustab lõõgastumist, aitab leevendada stressi.
LED-valgustus on ökonoomne - kestab üle 20 000 tunni.
Toob teie kodu- või töökeskkonda positiivse energia ja meeleolu, soe kuma ja ilusad värvimuutused muudavad teie kujunduse paremaks. Aitab parandada unekvaliteeti, ideaalne öövalgus lastele ja vanavanematele.
Valmistatud ehtsatest looduslikest soolakristallidest.
Kasutamise ajal paneb pirni toodetav soojus soolalambi eraldama negatiivselt laetud ioone. Need negatiivsed ioonid aitavad seejärel luua puhtamat õhku. Kuidas saab soolalamp seda tegelikult teha? Õhk koosneb paljudest elementidest. Nende elementide hulka kuuluvad (positiivselt laetud) ioonid, mis on saasteained, näiteks tolmuosakesed, mida palja silmaga ei näe. Saasteained moodustavad suurema osa meie elukeskkonna õhuosakestest ja nende ioonid on positiivselt laetud. Soolalambi eesmärk on nende positiivsete ioonide neutraliseerimine läbi negatiivsete ioonide eraldamise. Kui see juhtub, muutuvad neutraliseeritud ained raskeks ja lõpuks langevad, eemaldades need normaalsest õhuringlusest, välistades seeläbi reostuse. Kodus kasutatavad elektroonikaseadmed tekitavad ka elektrosudu, mis võib mõjutada nii inimeste keskendumist kui ka hingamist. Irooniline on see, et paljud mehaanilised õhu ionisaatorid, mis on mõeldud õhu puhastamiseks, põhjustavad tegelikult omaette reostust. Soolalambi abil on see elektro-sudu märkimisväärselt surutud; tegelikult aitab soolalamp kõrvaldada kodus või kontoris muude seadmete, näiteks personaalarvutite elektrosuitsu.

Tehnilised detailid:
Pinge 5V, 270mA
USB toitega
LED-tulede arv: 6 erinevat värvi
Tulesid ei saa muuta
Ühendus arvuti, sülearvuti, televiisori või DVD-mängijaga
Kaabel: valge, 130 cm
Päritolumaa: Pakistan