Valged mesilasvaha küünlad Blessed Bee, 6 tk 10.50€

Karbis 6 kreemjas valget Blessed Bee mesilasvahast küünalt
Küünla pikkus: u.10cm
Ligikaudne põlemisaeg - 1 tund.
100% linane taht.
Kerge, loomulik lõhn.

Valged Blessed Bee mesilasvahast küünalt, mis on kasulikud kuumaagia ja luksusega seotud loitsude jaoks. Need küünlad sobivad ideaalselt perioodiga, enne kui alustate millegi uuega, kui teed oma elus uue sammu.
Valgeid küünlaid kasutatakse sageli puhastusrituaalides ja tseremooniatel.
Seda värvi seostatakse puhtuse, valguse, tarkusega ning on seotud ka kroontšakraga. Valge rituaali küünaldega saab ravida ka negatiivsete emotsioonidega seotud probleeme, vaimset ebapuhtust, aga ka kaitsmiseks negatiivsete energiate eest.

Küünlamaagia on üks lihtsamaid meetodeid kavatsuse või tahte avaldumise toetamiseks. Õige küünla värv tugevdab tule elementi, annab energiakaitse ja hõlbustab lahenduste leidmist.
Lihtsalt kirjutage oma kavatsus punasele küünlale ja põletage see turvaliselt alusel. Rituaali lõpuleviimiseks tuleb küünal täielikult ära põletada.

Iga küünla värv määratleb erineva eluvaldkonna. Kui me seda vaatame, on meil lihtsam meelitada soovitud energiat. Kui tunned, et tahad rohkem jõudu lisada, nirista küünlale eeterlikku õli või kaunista ürtidega. Sõltuvalt avaldumisvormist saate oma küünlasse nikerdada ka sümboleid või nimesid. Kõik, mida vajate, on tugev kavatsus, õiged materjalid ja usk, et teie loits õnnestub.