Rituaaliküünal - Armuloits 16€


       

Vahast põimikküünal taimedega „Armuloits"


Käsitöö, põimik, taimedega 100% mesilasvaha küünal, üheskoos mooni, basiiliku, lavendli, hariliku pune, rosmariini ja aedkorianderiga on eelkõige mõeldud erinevate spetsiifiliste , eriti just armuasjade, seksuaalseoste ja partnerlusega seonduvate loitsude võimendajaks ja kinnitajaks, kuid töötab ka väga efektiivselt iseseisvalt, ilma keerukate lisarituaalideta.
Taimedest aitavad moon, koriander ja basiilik tekitada vastaspooles tundeid ja seksuaalset huvi, äratada meeli, punet aga kasutatakse abielu ja armusidemete loomiseks. Lavendel ja rosmariin, aga eemaldavad erinevad tõkked ja ebakõlad armastajate vahel. Mooni ja basiiliku funktsioon on suunata inimese meeli vastuvõtlikus ja Teile vajalikus suunas.
Põimiküünal on kolm teineteisega käsitsi spiraalselt põimitud üksikut s.t kolme eraldi põleva tahiga küünalt, mis koostöös taimedega loovad ja võimendavad nende koosmõjul tekkivaid eelprogrammeeritud spetsiifilisi energiavooge
Põlemisaeg umbes 1 tund. Põleb kõrge leegiga ja särisedes ning praksudes, mistõttu tuleb järgida tuleohutusnõudeid ning on mõeldud kasutamiseks VAID esoteerilis-rituaalsetel eesmärkidel.
Kaal 26 g
Paksus 1.3 см
Pikkus 20 см