Punased mesilasvahast küünlad Blessed Bee, 6 tk 10.50€

Karbis 6 punast Blessed Bee mesilasvahast küünalt
Küünla pikkus: u.10cm
Ligikaudne põlemisaeg - 1 tund.
100% linane taht.
Kerge, loomulik lõhn.

6-st punasest mesilasvaha küünlast koosnev komplekt, mida kasutatakse armastuse ligimeelitamiseks mõeldud rituaalides.
Punaseid küünlaid kasutatakse sageli armastuse ja ihaga seotud rituaalides ja tseremooniatel. Seda värvi seostatakse ka kire, jõu, energiaga ja seostatakse juurtšakraga. Punaste rituaalide küünlaid saab kasutada nii kire avaldamiseks kui ka seksuaalsuse, suhete ja intiimsusega seotud probleemide tervendamiseks.
Küünlamaagia on üks lihtsamaid meetodeid kavatsuse või tahte avaldumise toetamiseks. Õige küünla värv tugevdab tule elementi, annab energiakaitse ja hõlbustab lahenduste leidmist.
Lihtsalt kirjutage oma kavatsus punasele küünlale ja põletage see turvaliselt alusel. Rituaali lõpuleviimiseks tuleb küünal täielikult ära põletada.

Iga küünla värv määratleb erineva eluvaldkonna. Kui me seda vaatame, on meil lihtsam meelitada soovitud energiat. Kui tunned, et tahad rohkem jõudu lisada, nirista küünlale eeterlikku õli või kaunista ürtidega. Sõltuvalt avaldumisvormist saate oma küünlasse nikerdada ka sümboleid või nimesid. Kõik, mida vajate, on tugev kavatsus, õiged materjalid ja usk, et teie loits õnnestub.