Oranžid mesilasvaha küünlad Blessed Bee, 6 tk 10.50€

Karbis 6 oranži Blessed Bee mesilasvahast küünalt
Küünla pikkus: u.10cm
Ligikaudne põlemisaeg - 1 tund.
100% linane taht.
Kerge, loomulik lõhn.

Oranžid mesilasvahast küünalt, sobivad enesekindluse ja jõuga seotud loitsuks. Äratage oma loovust ja rõõmu nende oranžide mesilasvahast küünaldega, sobib hästi nendeks hetkedeks, kui tunned end veidi läbipõlenuna.
Oranž on positiivne ja ergutav värv. See tähistab viljakust, külgetõmmet, loovust ja tervist. Oranž küünal sobib seega hetkeks, kui alustate uut projekti. Oranži värvi küünlamaagia stimuleerib teie uusi plaane.
Oranž - võimsus, hea kohanemisvõime, autoriteet, edu, salenemine, soovide kiire täitumine, edu kohtuasjades, rahu, vajalikud inimesed ja asjad.

Küünlamaagia on üks lihtsamaid meetodeid kavatsuse või tahte avaldumise toetamiseks. Õige küünla värv tugevdab tule elementi, annab energiakaitse ja hõlbustab lahenduste leidmist.
Lihtsalt kirjutage oma kavatsus küünlale ja põletage see turvaliselt alusel. Rituaali lõpuleviimiseks tuleb küünal täielikult ära põletada.

Iga küünla värv määratleb erineva eluvaldkonna. Kui me seda vaatame, on meil lihtsam meelitada soovitud energiat. Kui tunned, et tahad rohkem jõudu lisada, nirista küünlale eeterlikku õli või kaunista ürtidega. Sõltuvalt avaldumisvormist saate oma küünlasse nikerdada ka sümboleid või nimesid. Kõik, mida vajate, on tugev kavatsus, õiged materjalid ja usk, et teie loits õnnestub.