Mesilasvahast must küünal 1.50€

Hind kehtib 1 küünlale.
Mõõdud: 0,9x24cm
Põlemisaeg: u.40min.
Need küünlad on valmistatud mesilasvahast, mis tähendab, et nende värvis võib esineda erinevusi.
Naturaalsed kõrge kvaliteediga mesilasvahast küünlad on sobivad kasutamiseks maagilistel praktikatel. Ei tekita suitsu ega ebameeldivat lõhna, sobib kõigile kasutamiseks.
Ei jäta põlemisjääke.

Musti küünlaid kasutatakse sageli loitsudes ja tseremooniatel, mis on seotud kaitsmisega negatiivsete energiate, kurjade jõudude, pettuse, ohu eest, aga ka halbade harjumuste murdmise ja traumade ravimisega.
Negatiivsete olukordade positiivseks muutmiseks saab kasutada ka musta loitsuküünalt.
Mustades küünaldes on tohutu vägi ja neid võib kasutada maagias, kus te püüate paljastada saladust või tuvastada millegi kohta tõe. Samuti võib musti küünlaid kasutada alati, kui soovite tõmmata välja negatiivsed energiad, näiteks haiguse.
Musti küünlaid ei tohiks kasutada lapsed ega emotsionaalselt kurnatud inimesed. Seda põhjusel, et mustas on võimsad energiad, millega tuleb ettevaatlikult ümber käia.

Küünlamaagia on üks lihtsamaid meetodeid kavatsuse või tahte avaldumise toetamiseks. Õige küünla värv tugevdab tule elementi, pakub energiakaitset ja hõlbustab lahenduste leidmist. 
Lihtsalt kirjutage oma kavatsus küünlale ja põletage see turvaliselt alusel. Rituaali lõpuleviimiseks tuleb küünal täielikult ära põletada.

Iga küünla värv määratleb erineva eluvaldkonna. Kui me seda vaatame, on meil lihtsam meelitada soovitud energiat. Kui tunned, et tahad rohkem jõudu lisada, nirista küünlale eeterlikku õli või kaunista ürtidega. Sõltuvalt avaldumisvormist saate oma küünlasse nikerdada ka sümboleid või nimesid. Kõik, mida vajate, on tugev kavatsus, õiged materjalid ja usk, et teie loits õnnestub.