Mesilasvahast keerdküünAL 2.50€

Hind kehtib 1 küünlale.
Mõõdud: 0,9x24cm
Põlemisaeg: u.45min.
Need küünlad on valmistatud mesilasvahast, mis tähendab, et nende värvis võib esineda erinevusi.
Naturaalsed kõrge kvaliteediga mesilasvahast küünlad on sobivad kasutamiseks maagilistel praktikatel. Ei tekita suitsu ega ebameeldivat lõhna, sobib kõigile kasutamiseks.
Ei jäta põlemisjääke.

Naturaalne on universaalne ja sobib igal eesmärgil kasutamiseks, kodusteks palveteks, templisse kaasa võtmiseks või erinevatel rituaalidel. Naturaalsel mesilasvahal on väga võimas positiivne energia ja sobib iga värvi asendamiseks. See sümboliseerib puhust ja inimese voorusi.

Vana-Egiptuses peeti mett jumal Ra pisarateks ja seda kasutati ohvriannina. Kreeklaste jaoks oli see eliksiir pika eluea jaoks, samas kui roomlased kasutasid seda loominguliste vibratsioonide tõstmiseks. Mesilasvahast küünla süütamine tähendab vahelduseks leegi süütamist. Mesilasvahast küünalde rituaalis saate töötada valgusenergiaga ja avada portaale, et teie kavatsused ja eesmärgid saaksid vabamalt liikuda. Ole kindel, mida palud, kuid ole ka valmis vastu võtma seda, mis sinuni jõuab. Valmistage hoolikalt  ette koht, kus rituaali läbi viia. Valige ruum, kus tunnete end mugavalt ja kaunistage see teid esindavate esemetega. 

Mesilasvahast küünlad on täiesti looduslikud ega avalda mingit mõju loodusele, erinevalt parafiini küünaldest. Mesilasvahast küünlad on ioniseerivad, mis tähendab, et nad puhastavad siseõhku tolmust ja osakestest, mis leevendab enamikke allergilisi sümptomeid nagu astma ja heinapalavik.