Koproliit

Mõõdud keskmiselt 1-2,5cm. Kivid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt. 

KOPROLIIT on dinosauruste kivistunud väljaheited. Nagu enamik fossiilseid, on ka koproliit kivi, mis hõlbustab ja edendab iidseid tarkusi ja kanaleid Akaši kroonikatesse. Usutakse, et suurendab telepaatiat. Parandab sooritust, eriti edu äris. Kaitsekivi võimaldab meil end halva eest kaitsta. 
Koproliit võib sisaldada ahhaati, merevaiku, lehestikku, jaspist, jetti, kvartsi, liiva ja muid mineraale, mida leidub väljaheite lähedal ja mis fossiiluvad koos sellega. Sel põhjusel on koproliit suure energiaga kivi, mis edendab õnne, harmooniat ja väärtustamist. Koproliit toob loomuliku teadlikkuse elust ja surelikkusest, mis suunab teie mõtted ja tegevused selle poole, et saaksite teha seda, mis teeb teid õnnelikuks. 
Aitab loobuda aegunud mõttevormidest ja uskumustest, mis enam ei teeni, toob optimistlikuma vaatenurga. Meditatsioonis võib tuua telepaatilisi sidemeid iidsete aegade, loomade ja taimedega.
Aitab loobuda vanadest arusaamadest ja olla rohkem avatud uutele ideedele. Atroofia puhul, skeletihaigustele, käed ja jalad.