Jaad - Kesköö Lemuuria


Mõõdud keskmiselt vahemikus ca 2-3cm. Kivid võivad varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.
KESKÖÖ LEMUURIA JAAD on võimas kivi mis seisab kahe maailma lävepakul. Kui uurite keha ja kõrgema teadvuse või kahe iinimese vastastikmõju. aitab Lemuuria jaad hoida piiri tugevana ning mõista intuitiivselt teisel pool toimuvat. Hoidke seda kivi käes, et tugevdada sidet Maaema, väeloomade ja loodusega. See loob šamaanliku ankru ja aktiveerib kosmilise ankru, aidates teie sisemisel energiaväljal võtta omaks vibratsioonilisi ja Maa energia muutusi. 
Spirituaalselt aitab Lemuuria jaad kohaneda eluga Maal, taastades tasakaalu looduse, planeedi ja inimkonna vahel. Kasutage seda kivi, et häälestuda telluurse hoovusega - võimsad energialained, mis voolavad ümber ja läbi Maa vahevööde, praktiseerida Maa tervendamist või saada üheks kaljude ja kividega. Lemuuria kivi saadab surijaid nende teekonnal ja aitab kõigi elumuutustega hakkama saada, eriti spirituaalsel tasandil. Tänu jaadi, kvartsi, raudpüriidi ja teiste mineraalide sisaldusele on see tõhus kaitsekivi. Aitab enesekindlalt läbi üpimeduse sammuda ning õpetab hindama neis paikades avastatud väärtusi ja andeid. Lemuuria jaad on usaldusväärne kaaslane rasketel aegadel enne valguse saabumist. Toob teie teele hinged minevikust, kellega on midagi jäänud lahendamata ja inimesi, kellega olete oma hingeplaanis määratud kohtuma praeguses elus. Mida tumedam kivi, seda enam soodustab see sisemiste ja väliste mõistatuste avastamist. 
Psühholoogiliselt toetab Lemuuria jaad igaüht, kel on olnud väga raske elu ja tevendab igasugusest kuritarvitamisest. Tundeid tasakaalustades avab see kivi südame ja sisendab tänutunnet selle eest, mis teie elus juba olemas on. Kui kaldute enesehaletsusse, võiksite seda kivi pidevalt kaasas kanda. Teie tähelepanu koondub siis sellele. mida saate ise teistele anda ning unustate muretseda eluraskuste pärast. Kui seda suudate, toob Lemuuria jaad teie ellu rõõmu ja küllust. Jumaliku naiselikkusega ühenduses oleva kivina soodustab see nii meestes kui naistes naiseliku energia avaldumist, sisemist ühtsust ja tulevikuväljavaateid, mis ei sõltu teie soost.
Tugevdades immuunsüsteemi ja südant, toetab Lemuuria jaad taastumisprotsesse ja leevendab immuunsüsteemi mõjutavaid kroonilisi haigusi. 
Hoidke käes või asetage vajalikule kohale kehal. Eriti maatšakrale.