Purskaev 65€

Mõõdud: 21.5x18.8x29 cm
Kaal: 775g
Materjal: polüresiin
Praktiliselt vaikse pumbaga
Sisseehitatud valgustus - Pump kaasas.

Dekoratiivne lauapurskkaev, mis toob siseruumides rahustava loodushääle.
Siseruumidesse paigutatav purskkaev võimaldab uutel energiatel voolata, kogub vett ja annab teile võimaluse kontsentreeritud energiaallikast kasu saada. Kui otsite oma elu- või tööpiirkonna kontseptsiooni, millega soovite tagada igapäevaeluks rahulolu ja uut energiat, on abiks purskkaevud. Kui soovite oma keskkonda kujundada nii, et elurõõmu, harmoonia ja energia segu avaldaks positiivset mõju teie igapäevaelule on purskkaev parim valik.
Asjaolu, et vesi on üks olulisemaid elemente, millel on positiivne mõju ka füüsilisele heaolule, pole uus. Siseruumide purskkaevud on tihedalt seotud traditsioonilise Feng Shui-ga ja peaksid ideaalis vastama ka erikriteeriumidele.
Vee element mängib Feng Shui puhul erilist rolli. Kui soovite siseruumide purskkaevuga luua pingevaba õhkkonna, on oluline ka õige asukoht ja vee kvaliteet. Feng Shui siseruumides asuvad purskkaevud on oluline osa Feng Shui järgi sisustatud korterist. Vee maagial on Feng Shuis suur tähtsus: harmooniline vool tähistab karjääriala ja eluvoolu.

Feng-shui koju toomine võib muuta elu. Feng shui eesmärk on luua tasakaal, harmoonia, loomulik vool ja energia, et parandada teie meeleolu, heaolu ja sisemist jõudu. Üks parimaid viise seda teha on selle lõõgastava siseruumides kasutatava purskkaevuga.
Hea feng-shui ala, kuhu saate oma purskkaevu paigutada, on põhjanurk, kuna see esindab veeelemente. Esik on ka suurepärane koht, kuid veenduge, et siseruumides oleva purskkaevu veevool liiguks teie kodu sisemusse, et julgustada positiivset energiat sisse jääma ja mitte väljapoole tagasi voolama.
Kuna paljud meist töötavad kodus, on kodukontor suurepärane koht, kus luua oma tööpäeva positiivset energiat. Niriseva või langeva vee rahustav heli on rahulik ja rahustav heli, mis aitab teil lõõgastuda. Kui kuulate heli, eriti mediteerimise ajal, võib see aidata teil vabastada kõik pinged või stressi, mida võite endas hoida.

Toote omadused:
Polüresiinist purskkaev
Siseruumides kasutamiseks
Praktiliselt vaikse pumbaga
Adapteri sisend: 220-240V, 50 Hz; väljund 12V, 300mA
Sooja atmosfäärilise LED-valgusega: 12V, 50Hz, 3W
CE märgistusega