Rahakonn 25€
Materjal: Polüresiin
Afirmatsioon, mida kasutada raha, rikkuse ja rahulolu tsooni toetamiseks: Küllus tuleb minu juurde oodatud ja ootamatutest allikatest. Ma olen kõige eest tänulik.
Paljudes Aasia kultuurides on konn/ kärnkonn esindanud tervenemist, taastumist, heaolu, rahulolu ja rikkust. Oma olemuselt on konn yin-energias loom ja esindab naiselikku alget, vaoshoitust, alistumist, aga ka tähelepanelikkust. Konn märkab energiate liikumises muutumist ja oskab head energiavood enda juurde meelitada. Konn on pälvinud tähelepanu just sellega, et omab võimet elada nii vees kui maal, ühendades vastandlikud energiad ehk Vee ja Maa stiihiad ning sümboliseerides seeläbi viljakust.
Tavakonnast eristab Hiina rahakonna seegi, et tal on kolm jalga ja ta istub suure rahahunniku otsas ning tal on üks münt suus.
Kuidas rahakonna kasutada:
- Rahakonna peamine asukoht on ruumi raha, rikkuse ja rahulolu tsoonis (kagutsoonis) suunaga ruumi keskosa poole. NB! Jälgige, et konn ei vaataks aknast ega uksest välja.
- Rahakonna kaasatakse energiamängu siis, kui soovitakse ligi tõmmata õnne, heaolu, külluse, rikkuse ja raha energiat.
- Rahakonna kasutatakse ettevõttes, kes tegeleb klientide aktiivse teenindamisega (kauplus, ilusalong, hotell jne), siis tuleb rahakonn paigutada kassaaparaadi lähedusse (olenemata sellest, kuhu tsooni kassaaparaat antud ruumis jääb). Konn asetatakse väikese nurga all näoga ukse suunas (ta ei vaata otse uksest välja, kuid nö kõõritab ukse suunas).
- Büroodes või ametiruumides, kuhu kliendid satuvad harvem, asetatakse rahakonn raha, rikkuse ja rahuolu tsooni.
- Rahakonna tuleb hoida nähtaval kohal ja puhtana.
- Rahakonna paigutamisel ruumi tuleb esitada ka vastavale tsoonile ülesanne, eesmärk. NB! Kui konn on oma eesmärgi täitnud, siis tuleb see mõneks ajaks puhkama viia ehk ära panna. Energiad vajavad vaheldust.
- Rahakonna võib asetada igasse ruumi, välja arvatud magamistuba, vannituba, tualettruum, köök.