Shiva Lingam ripats

Mõõdud: u. 3*1,7cm.
Ripatsi täpne kuju, toon ja suurus võivad varieeruda pildiga võrreldes.
See Shiva Lingam on looduslikult esinev kivi, mis on võetud Narmada jõest, ühest India pühast paigast.

Šiva Lingam on hindude püha kivi, mida leitakse Narmada jõest.
Shiva Lingam esindab ka iga inimese mees- ja naisenergiat. Neid nimetatakse ka Sphatik kristallideks. Arvatakse, et nendes kivides elavad Lord Shiva ja jumalanna Shakti. Nende energia harmoniseerib kandja mees- ja naisenergiat ning tasakaalustab aurat. On aegu, mil on vaja olla toitev, naisenergia. On aegu, kus on vaja olla kindel, meesenergia. Kui inimene on liiga kindel, muutub ta külmaks ja tundetuks. Kui inimene on liiga kasvatav, kaotab ta eneseväärikuse tunde ja teised kasutavad teda ära. Nende kahe vahel tasakaalu leidmine on armastuse, jõu, enesehinnangu ja lõpuks õnne jaoks hädavajalik. 
Shiva Lingam on kuju poolest sarnane munaga. See on tuhandeid aastaid vana paaride ja perekonna sümbol, aga ka iga indiviidi päritolu sümbol. Muna esindab kaitset, toitumist ja uut elu algust, olgu see füüsiline, emotsionaalne või vaimne. 
Shiva Lingamist saab kandjale väga isikupärastatud kivi. Energia suurendab loovust, jõudu ja tasakaalu. See on suurepärane maanduskivi.
Jumal Šiva fallose sümbol, seostatud viljakusega. Igasuguste seksuaalhäirete tervendamiseks. Annab energiat juurtšakrale, aitab näha, millest ollakse välja kasvanud ja uuendab usaldust meesenergiatesse. Lohutav energia neile, kes tunnetavad tühjust ja tunnevad, et neid ei armastata. Juurtšakra, Sakraaltšakra.