Obsidiaan ripats 10€

Pikkus: u.30mm
Kuna ripatsid on valmistatud käsitsi siis võivad need varieeruda kujult, värvilt ja suuruselt.
MUST OBSIDIAAN on väga võimas ja loov kivi. Maandab hinge -ja vaimseid jõude füüsilisele tasandile, tuues need teadliku tahte juhtumise alla ja muutes võimalikuks vaimsete energiate avaldumise.
Kaitske end võõraste energiate eest ja leidke sisemine rahu – selle maagilise obsidiaani ripatsiga.
Rinnapiirkonnas ripatsina kantud obsidiaan kaitseb meid negatiivsete energiate eest. Eriti olukordades, kus meid ümbritseb palju inimesi ja energiaid, on see imeline kaitsekivi, mis peegeldab nagu peegel seda, mis meie suhtes ei ole hästi meelestatud.
Juba iidsetest aegadest on inimesed kandnud kivist valmistatud amulette, et kaitsta end väljast poolt tulevate negatiivsete energiate eest.
Ehtena kandes kaitseb see selle eest, et teistele inimestele väga palju energiat ära ei antaks ja seeläbi ise jõuetuks ei muutuks. Eriti, kui oleme igapäevaselt palju teiste inimestega koos, kaitseb obsidiaani ketas negatiivsete energiate eest. 
Must obsidiaan on muutumise ja uuestisünni kivi. Annab inimesele võime iseenda minaga kohtumiseks ning õpetab, et valgusel ja pimedusel või siis headusel ja kurjusel on üks algallikas. Kiirates elujõudu ja soojust, sunnib ta oma kandja kõige sügavamatele alateadlikele hirmudele ja negatiivsetele tunnetele näkku vaatama, et need teadvussesse tõuseksid ja vabaneda saaksid. Obsidiaan paneb tõde rääkima. Suurendab kõiki negatiivseid energiaid, nii et te saate neid täisvõimsuses kogeda ja seejärel vabaks lasta. Selle tervendav mõju läheb tagasi mineviku eludesse ning võib töötada eellaste ja perekonna liinis. See pöörab ümber väe eelmise väärkasutuse ja töötab igal tasandil, õpetades, et väe omamine ei tähenda selle üksnes enesele pidamist, vaid pigem selle kasutamist kõigi hüvanguks. Aga väidetavalt, kes ei ole selleks protsessiks valmis, need seda kivi juba alateadlikult endale ei vali.